Karty Wdzięczności Me Myself and I

250,00Cena netto: 238,10 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ludzie wdzięczni, to ludzie szczęśliwi, tak twierdzą psychologowie.

Szczęście jest jedną z podstawowych wartości, których poszukujemy w życiu. Według definicji psychologicznych, na poczucie szczęścia składają się takie elementy, jak doświadczenie radości i zadowolenia wraz z poczuciem, że własne życie jest dobre, sensowne i wartościowe. Sonia Lubomyrsky, światowej sławy badaczka tego zagadnienia, wraz z Kenem Sheldonem wytypowała 12 różnych czynności, które mogą przyczyniać się do zwiększania poziomo zadowolenia z życia. Wśród nich znalazło się właśnie wdzięczność. Niektórzy psychologowie w nurcie holistycznym wręcz twierdzą, że jest ona czynnikiem kluczowym.

Wdzięczność można opisać jako zbiór pozytywnych uczuć i myśli związanych z docenieniem: kogoś, czyjegoś zachowania, wyrażania uznania, życzliwości wobec innych istot. Poczuciu wdzięczności towarzyszy pragnienie zrobienia czegoś dobrego na rzecz innych, siebie, świata - odwdzięczenia się za to co się ma. Ponadto wdzięczność podobnie jak empatia czy współczucie należy do tak zwanych emocji złożonych, które łączy fakt, że są źródłem działania na rzecz innych ludzi. Może być również traktowana jako emocja moralna.

Te Karty Wdzięczności z serii Me Myself and I polecamy osobom, którym bliskie jest dążenie do pozytywnego myślenia, praktyka wdzięczności, poszukiwanie szczęścia.

Karty zawierają szereg pięknych obrazów. W zestawie jest też 40 kart pytań. Mają one charakter coachingowy jednak wszystkie dobrane zostały tak, aby pobudzać uczucie wdzięczności.


Zastosowanie:

  • coaching indywidualny i grupowy,
  • autocoaching,
  • warsztaty rozwoju osobistego,
  • szkolenia opierające się na budowaniu na potencjałach,
  • warsztaty budujące poczucie wartości.

Zawartość zestawu:

  • 44 karty z obrazami,
  • 40 kart z pytaniami pobudzającymi poczucie wdzięczności,
  • karta z pomysłami zastosowania,
  • kartonowe pudełko,

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij