Gra negocjacyjna "W otwarte karty"

127,00Cena netto: 103,25 zł
Czas wysyłki: Jeszcze dziś!
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karciana gra negocjacyjna, która pomaga rozwinąć umiejętności korzystania z technik negocjacyjnych. Zadaniem uczestników jest w najpierw wybranie najlepszej techniki w danym momencie rozmowy, a następnie jej wykorzystanie i sprawdzenie jaki efekt przyniesie. Zasady gry są łatwe do przedstawienia uczestnikom, a sama rozgrywka jest mocno angażująca i praktyczna. 

https://www.graszkoleniowa.pl/produkty/gry-symulacyjne-2/w-otwarte-karty/?ref=52251

Każdy uczestnik gry samodzielnie prowadzi negocjacje. W trakcie rozmowy jego zadaniem jest wykorzystanie konkretnych technik w praktyce. Dzięki grze, uczestnik szkolenia:

  • utrwala znajomość technik negocjacyjnych
  • ma okazję przełamać się do stosowania technik i w praktyce poznać róznicę między "normalną" rozmową a negocjacjami
  • uczy się odpowiednio dobierać technikę do przebiegu rozmowy
  • uczy się praktycznego wykorzystania techniki
  • doświadcza działania każdej z technik (partner negocjacyjny także zwrtonie stosuje techniki, na które uczestnik musi reagować)
  • od razu otrzymuje informację zwrotną i może korygować błędy
  • dobrze się przy tym bawi :)

 

Temat negocjacji trener dobiera w zalezności od celu i etapu szkolenia. Może on być zarówno neutralny, abstrakcyjny, jak i silnie osadzony w rzeczywistości uczestnika. Gra nie narzuca własnej narracji.

 

Organizacja rozgrywki:

Uczestnicy pracują w parach, równolegle, negocując ze sobą. Możliwa jest także rozgrywka w zespołach negocjacyjnych. Każdy z uczestników lub zespołów negocjacyjnych posiada własną talię kart, które wykorzystuje w trakcie rozmowy. 

Równocześnie na sali może pracować niemal nieograniczona liczba osób. Ograniczenia bardziej mogą wynikać z wielkości sali, ilości trenerów oraz możliwości omówienia. W przypadku pracy jednego trenera zalecamy grupy do 16 osób. 

 

Czas rozgrywki:

Gra w postaci jednej rundy negocjacyjnej oraz podstawowego omówienia trwa ok. 2 godz. Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie kolejnych rund - każda z nich wydłuża czas gry o ok. 30 min. 

 

Zawartość:

Gra ma formę pliku pdf do samodzielnego wydruku i wycięcia. Dzięki temu masz możliwość przygotowania tylu zestawów kart, ilu potrzebujesz. 

Jedna talia składa się z 36 kart.

Jeśli wolisz zaopatrzyć się w gotowy zestaw, kliknij tutaj: Zestaw Kart "W otwarte karty"

Jeśli poszukujesz rzetelnych materiałów dydaktycznych wspierających naukę technik wykorzystywanych w tej grze, polecamy publikację: "Techniki i praktyki negocjacyjne" Fragment tej publikacji możesz ściągnąć zupełnie za darmo :)

 

Licencja:

Ta gra jest objęta licencją osobistą. Oznacza to, że po zakupie możesz ją wykorzystywać na wszystkich swoich warsztatach i szkoleniach. Jeśli interesuje Cię zakup gry, w której może korzystać cała Twoja firma - napisz do nas :)

img alt="zakup na GraSzkoleniowa.pl" src="/dane/editor/images/9.png" style="width: 430px; height: 54px;" />

Po więcej gier tego producenta zapraszamy na jego stronę :) ...Gra Szkoleniowa

Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij