Gra negocjacyjna "W otwarte karty"

289,00Cena netto: 234,96 zł
Licencje i wersje językowe:
 • indywidualna PL
 • firmowa PL
 • dodatkowa talia kart
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?

 • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
 • W przesyłce będą tylko karty.

Karciana gra negocjacyjna, która pomaga rozwinąć umiejętności korzystania z technik negocjacyjnych. Zadaniem uczestników jest w najpierw wybranie najlepszej techniki w danym momencie rozmowy, a następnie jej wykorzystanie i sprawdzenie jaki efekt przyniesie. Zasady gry są łatwe do przedstawienia uczestnikom, a sama rozgrywka jest mocno angażująca i praktyczna.


Zastosowanie:

 

Każdy uczestnik gry samodzielnie prowadzi negocjacje. W trakcie rozmowy jego zadaniem jest wykorzystanie konkretnych technik w praktyce. Dzięki grze, uczestnik szkolenia:

 • utrwala znajomość technik negocjacyjnych
 • ma okazję przełamać się do stosowania technik i w praktyce poznać róznicę między "normalną" rozmową a negocjacjami
 • uczy się odpowiednio dobierać technikę do przebiegu rozmowy
 • uczy się praktycznego wykorzystania techniki
 • doświadcza działania każdej z technik (partner negocjacyjny także zwrtonie stosuje techniki, na które uczestnik musi reagować)
 • od razu otrzymuje informację zwrotną i może korygować błędy
 • dobrze się przy tym bawi :)

Temat negocjacji trener dobiera w zalezności od celu i etapu szkolenia. Może on być zarówno neutralny, abstrakcyjny, jak i silnie osadzony w rzeczywistości uczestnika. Gra nie narzuca własnej narracji.


Organizacja rozgrywki:

 

Uczestnicy pracują w parach, równolegle, negocując ze sobą. Możliwa jest także rozgrywka w zespołach negocjacyjnych. Każdy z uczestników lub zespołów negocjacyjnych posiada własną talię kart, które wykorzystuje w trakcie rozmowy. 

Równocześnie na sali może pracować niemal nieograniczona liczba osób. Ograniczenia bardziej mogą wynikać z wielkości sali, ilości trenerów oraz możliwości omówienia. W przypadku pracy jednego trenera zalecamy grupy do 16 osób. 


Zobacz wideo producenta:

 

Czas rozgrywki:

 

Gra w postaci jednej rundy negocjacyjnej oraz podstawowego omówienia trwa ok. 2 godz. Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie kolejnych rund - każda z nich wydłuża czas gry o ok. 30 min.


Zawartość:

Grę i instrukcję w formie pliku PDF do samodzielnego wydruku.

 • 4 talie kart spakowane w eleganckim, drewnianym pudełku z grawerem. Co pozwoli Ci na rozgrywkę z liczbą uczestników od 2 do 8 osób. Jeśli potrzebujesz więcej, możesz dokupić same talie.

Ważne informacje:

 • Jedna talia zawiera 39 kart (38 kart z technikami i jedna karta z pytaniami pomocnymi podczas omówienia rozgrywki).
 • Do wartości zamówienia dodane zostaną koszty przesyłki kurierskiej (wyszczególnione w podsumowaniu zamówienia).
 • Przesyłkę nadajemy najpóźniej do 4 dni od daty wpłynięcia środków za zamówienie (najczęściej 1 do 2 dni roboczych).


LICENCJA:

Ta gra jest objęta licencją! Są dwa rodzaje licencji.

 1. Licencja indywidualna - gra staje się własnością konkretnej osoby, która otrzymuje materiały i dostęp do aktualizacji. Ta osoba może używać gdy, nie może jej nikomu przekazywać ani powielać. Jeśli wybierasz tą licencję domyślnie jesteś osobą na którą zostanie wystawiona licencja. Jeśli chcesz kupić grę w prezencie podaj w informacjach dodatkowych do zamówienia: imię i nazwisko oraz adres mail do tej osoby.
 2. Licencja firmowa/Licencja dla organizacji - gra staje się własnością firmy/organizacji/uczelni/gminy. Każdy z jej pracowników i osób prowadzących szkolenia pod auspicjami właściciela może użyć gry. Jeśli kupujesz licencję firmową kup tylko jeden egzemplarz, masz prawo do powielenia gry na potrzeby pracowników.

Do tego produktu polecamy

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij