Gra "Laboratorium konfliktu"

Gra "Laboratorium konfliktu"
139,00Cena netto: 113,01 zł
Licencje i wersje językowe:
  • indywidualna PL
  • firmowa PL
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?

  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Gra symulacyjna, która pomaga rozwijać umiejętności negocjacji i współpracy oraz radzić sobie z konfliktami. Może zostać zastosowana zarówno, jako doświadczenie wprowadzające do warsztatu, jak i podsumowanie warsztatu pomagające ćwiczyć nowe umiejętności.

Uczestnicy w podzespołach stają na czele jednego z pięciu państw. Ich celem jest zgromadzenie zasobów niezbędnych do funkcjonowania Państwa oraz zdobycie dostępu do nowej technologii, która pomaga osiągnąć dominację w regionie. Liczą się umiejętności analizy informacji, prowadzenia negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów. Uczestnicy pracują w grupach po 2-3 osoby, więc poza prowadzeniem negocjacji handlowych z innymi partnerami, stają także przed koniecznością ustalenia wspólnej strategii działania wewnątz zespołu. 

Gra zastosowana na początku szkolenia dostarcza bardzo wartościowego matriału do omówienia sposobu funkcjonowania uczestników w sytuacji konliktu oraz konieczności podjęcia wielowymiarowych negocjacji. 

Jako element podsumowujący warsztat pomaga w praktyce wykorzystać umiejętności z powyższych obszarów.


Recenzja:

Przeczytaj recenzję gry "Laboratorium konfliktu" tutaj.


Organizacja rozgrywki:

Uczestnicy pracują w podziale na 5 podzespołów. Każdy zespół reprezentuje Państwo o innej specyfice, możliwościach i potrzebach. Uczestnicy mają możliwość realizowania różnych strategii działania i testowania w praktyce ich efektywności.  


Czas rozgrywki:

Gra wraz z podstawowym omówieniem zajmuje ok. 2 godz. 

W tym:

  • ok. 15 minut to wprowadzenie (Wytłumaczenie zasad oraz rozdanie matriałów)
  • 60 min - rozgrywka
  • ok. 45 min - omówienie rozgrywki 


Zawartość:

Gra ma formę pliku pdf do samodzielnego wydruku i wycięcia. 

Jeśli poszukujesz rzetelnych materiałów dydaktycznych wspierających naukę technik wykorzystywanych w tej grze, polecamy publikację: "Techniki i praktyki negocjacyjne" Fragment tej publikacji możesz ściągnąć zupełnie za darmo :)


LICENCJA:

Ta gra jest objęta licencją! Są dwa rodzaje licencji.

  1. Licencja indywidualna - gra staje się własnością konkretnej osoby, która otrzymuje materiały i dostęp do aktualizacji. Ta osoba może używać gdy, nie może jej nikomu przekazywać ani powielać. Jeśli wybierasz tą licencję domyślnie jesteś osobą na którą zostanie wystawiona licencja. Jeśli chcesz kupić grę w prezencie podaj w informacjach dodatkowych do zamówienia: imię i nazwisko oraz adres mail do tej osoby.
  2. Licencja firmowa/Licencja dla organizacji - gra staje się własnością firmy/organizacji/uczelni/gminy. Każdy z jej pracowników i osób prowadzących szkolenia pod auspicjami właściciela może użyć gry. Jeśli kupujesz licencję firmową kup tylko jeden egzemplarz, masz prawo do powielenia gry na potrzeby pracowników.

PRODUKT "LABORATORIUM KONFLIKTU" JEST OBJĘTY GWARANCJĄ SATYSFAKCJI!
Oznacza to, że masz aż 90 dni na zwrot gry, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Dowiedz się więcej o gwarancji satysfakcji
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij