Gra "Laboratorium konfliktu"

Gra "Laboratorium konfliktu"
139,00Cena netto: 113,01 zł
Czas wysyłki: Jeszcze dziś!
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Gra symulacyjna, która pomaga rozwijać umiejętności negocjacji i współpracy oraz radzić sobie z konfliktami. Może zostać zastosowana zarówno, jako doświadczenie wprowadzające do warsztatu, jak i podsumowanie warsztatu pomagające ćwiczyć nowe umiejętności. 

zakup na GraSzkoleniowa.pl

Uczestnicy w podzespołach stają na czele jednego z pięciu państw. Ich celem jest zgromadzenie zasobów niezbędnych do funkcjonowania Państwa oraz zdobycie dostępu do nowej technologii, która pomaga osiągnąć dominację w regionie. Liczą się umiejętności analizy informacji, prowadzenia negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów. Uczestnicy pracują w grupach po 2-3 osoby, więc poza prowadzeniem negocjacji handlowych z innymi partnerami, stają także przed koniecznością ustalenia wspólnej strategii działania wewnątz zespołu. 

Gra zastosowana na początku szkolenia dostarcza bardzo wartościowego matriału do omówienia sposobu funkcjonowania uczestników w sytuacji konliktu oraz konieczności podjęcia wielowymiarowych negocjacji. 

Jako element podsumowujący warsztat pomaga w praktyce wykorzystać umiejętności z powyższych obszarów.

 

Przeczytaj recenzję gry "Laboratorium konfliktu" tutaj.

 

Organizacja rozgrywki:

Uczestnicy pracują w podziale na 5 podzespołów. Każdy zespół reprezentuje Państwo o innej specyfice, możliwościach i potrzebach. Uczestnicy mają możliwość realizowania różnych strategii działania i testowania w praktyce ich efektywności.  

Czas rozgrywki:

Gra wraz z podstawowym omówieniem zajmuje ok. 2 godz. 
W tym:

  • ok. 15 minut to wprowadzenie (Wytłumaczenie zasad oraz rozdanie matriałów)
  • 60 min - rozgrywka
  • ok. 45 min - omówienie rozgrywki 

Zawartość:

Gra ma formę pliku pdf do samodzielnego wydruku i wycięcia. 

Jeśli poszukujesz rzetelnych materiałów dydaktycznych wspierających naukę technik wykorzystywanych w tej grze, polecamy publikację: "Techniki i praktyki negocjacyjne" Fragment tej publikacji możesz ściągnąć zupełnie za darmo :)

Licencja:

Ta gra jest objęta licencją osobistą. Oznacza to, że po zakupie możesz ją wykorzystywać na wszystkich swoich warsztatach i szkoleniach. Jeśli interesuje Cię zakup gry, w której może korzystać cała Twoja firma - napisz do nas :)

PRODUKT "LABORATORIUM KONFLIKTU" JEST OBJĘTY GWARANCJĄ SATYSFAKCJI!
Oznacza to, że masz aż 90 dni na zwrot gry, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Dowiedz się więcej o gwarancji satysfakcji

zakup na GraSzkoleniowa.pl

Po więcej gier tego producenta zapraszamy na jego stronę :) ...Gra Szkoleniowa

Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij