Formuła - przywództwo sytuacyjne

189,00Cena netto: 153,66 zł
Licencje i wersje językowe:
 • indywidualna PL
 • indywidualna ENG
 • indywidualna PL+ENG
 • frimowa PL+ENG
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?

 • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
 • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
 • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 


„Formuła” to gra symulacyjna bazująca na koncepcji Przywództwa Sytuacyjnego Herseya i Blancharda. Stawia uczestników przed niecodziennym i angażującym wyzwaniem. 

U wybrzeży Ameryki odkryto nieznaną dotąd, toksyczną substancję. Jej skład i właściwości są wyjątkowo trudne do ustalenia, co uniemożliwia podjęcie operacji ratunkowej. Los tysięcy, może nawet milionów ludzi zależy od skuteczności zespołów naukowców pracujących w różnych częściach świata. Ich misją jest odkrycie składu chemicznego trującej substancji, co pozwoli na opracowanie odczynnika neutralizującego.

Uczestnicy gry tworzą zespoły, w których mogą przyjąć rolę pracowników – laborantów lub liderów. Sukces zespołów zależy od liderów – ich umiejętności oceny kompetencji i zaangażowania pracowników oraz doboru adekwatnego stylu zarządzania.

Chcąc osiągnąć dobry rezultat lider powinien być uważny na członków swojego zespołu, by móc elastycznie dobierać formy przekazywania poleceń, motywowania czy udzielania informacji zwrotnych. Scenariusz wprowadza w sytuację, w której lider musi na bieżąco i trafnie oceniać kompetencje podwładnych oraz ich zaangażowanie. Indywidualne podejście do pracownika i adekwatne delegowanie to kluczowe, choć nie jedyne czynniki mogące zapewnić sukces.

Dzięki różnorodności strategii i sytuacji pojawiających się podczas pracy zespołów, omówienie przynosi wiele nowych i wartościowych wniosków dotyczących procesu zarządzania pracownikami.

UWAGA! Jeśli posiadasz już podstawową, polską wersję produktu, a chcesz poprowadzić grę w języku angielskim, wybierz wariant „Język EN (tylko wydruki)”. Zawiera on kluczowe materiały (akcesoria do wydruku, instrukcje dla uczestników itp.) potrzebne do przeprowadzenia rozgrywki w tym języku.


Zobacz fragment:


>> kliknij aby pobrać pdf

 

Rozwijane kompetencje:


Zarządzanie pracownikami z uwzględnieniem koncepcji Przywództwa Sytuacyjnego, w tym:

 • organizowanie pracy,
 • delegowanie zadań,
 • monitorowanie efektów,
 • motywowanie.


Liczba uczestników:

 • Zalecana: 9  – 16
 • Minimalna: 6
 • Maksymalna: 20


Czas trwania:


Gra wraz z podstawowym omówieniem trwa od 2 do 2,5 godziny.


Zawartość:

 

Gra ma formę pliku pdf do samodzielnego wydruku i wycięcia. Znajdziesz w nim instrukcje dla graczy, potrzebne akcesoria i wskazówki dla prowadzącego.


Licencja:


Ta gra jest objęta licencją! Są dwa rodzaje licencji.

 1. Licencja osobista - gra staje się własnością konkretnej osoby, która otrzymuje materiały i dostęp do aktualizacji. Ta osoba może używać gdy, nie może jej nikomu przekazywać ani powielać. Jeśli wybierasz tą licencję domyślnie jesteś osobą na którą zostanie wystawiona licencja. Jeśli chcesz kupić grę w prezencie podaj w informacjach dodatkowych do zamówienia: imię i nazwisko oraz adres mail do tej osoby.
 2. Licencja firmowa/Licencja dla organizacji - gra staje się własnością firmy/organizacji/uczelni/gminy. Każdy z jej pracowników i osób prowadzących szkolenia pod auspicjami właściciela może użyć gry. Jeśli kupujesz licencję firmową kup tylko jeden egzemplarz, masz prawo do powielenia gry na potrzeby pracowników.

 

Do tego produktu polecamy

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij