Karty do Self-coachingu

95,00Cena netto: 77,24 zł
Produkt elektroniczny i fizyczny:
  • produkt fizyczny
  • wersja elektroniczna (pdf)
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Doskonałe narzędzie dla coachów, zarówno pracujących indywidualnie, jak i zespołowo.

Dostępne w wersji fizycznej - piękne drewniane pudełko a w nim karty, oraz w wersji elektronicznej, każda karta w osobnym pliku jpg


Sprawdza się w:

  • Karty sprawdzą się zarówno podczas sesji coachingowych, kiedy to coach może wybierając pytanie podawać je Klientowi i w ten sposób pozwolić mu lepiej skupić się na pytaniu lub poprzez losowanie kart z danego obszaru dać Klientowi szansę na zdanie się na los.
  • Pomiędzy sesjami coachingowymi Klient może wracać myślami do pytania lub inspirującej myśli, której zdjęcie zrobił sobie w trakcie sesji. Pozwoli mu to na skupienie się na pracy rozwojowej i osiągnięciu maksimum efektów z pracy nad sobą. 
  • Po zakończeniu cyklu coachingów, Klient może sam przy pomocy kart przeanalizować nurtujące go obszary. Wystarczy, że będzie po kolei przechodził przez karty, które poprowadzą go przez proces analizy i wglądu. Może też zafundować sobie Rok z coachingiem - gdyż 52 karty to 52 tygodnie, które mogą przebiegać pod hasłem kolejnych pytań i inspirujących cytatów.
  • W pracy trenerskiej czy team coachingowej warto wykorzystać karty w pracy w grupach, gdzie każda z nich otrzymuje inny z 5 obszarów do przedyskutowania i przechodząc przez kolejne pytania poszerza swoją perspektywę patrzenia na omawiane zagadnienie.

Zestaw zawiera:

  • 52 karty, na których po jednej stronie znajduje się pytanie coachingowe a po drugiej inspirująca myśl, cytat nawiązujący treścią do pytania:
  • Karty podzielone są na 5 obszarów merytorycch: Cel, Przeszkody, Wsparcie, Działanie. Wnioski
  • Plastikowe, trwał pudełko (wersja fizyczna)

Autorka: 
 

Małgorzata Machniewicz
Posiada wielotorowe doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie personalnym dla biznesu- od rekrutacji po szkolenia, zarządzanie projektami, badanie nastrojów, budowanie systemów kompetencji i ocen okresowych, szkolenia i coaching.
Powołała do życia markę Akademia Twórczego Trenera, w ramach której jest metodykiem w obszarze uczenia ludzi dorosłych, specjalizuje się w rozwijaniu aktywnych metod pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi. Stworzyła metodologię projektowania ćwiczeń i  uczy trenerów jak tworzyć własne, skuteczne metody rozwijające umiejętności, postawę czy wiedzę.
Z wykształcenia psycholog organizacji (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania, oraz coachem ICC. Prowadzi również ćwiczenia praktyczne ze studentami na Politechnice Łódzkiej.

Dewiza życiowa:
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein

 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 4
Ilość opinii: 4

Autor opinii: Monika Bolanowska

Dodano: 14 grudnia 2021Prowadzę sesje coachingowe od kilkunastu lat i wciaż jestem otwarta na nowe narzędzia do pracy z Klientami. Karty sa świetne: myśli zawarte w cytatach “otwieraja głowę”, uruchamiaja nowa perspektywę, inspiruja. I właśnie dlatego, że sa autorstwa różnych osób, sa tak cenne. Zebranie ich w jednym narzędziu pozwala na twórcza pracę. I dziękuję za możliwość korzystania z nich.

Autor opinii: Anna

Dodano: 11 grudnia 2021Pracuję z "Kartami do Self-Caochaingu" od kilku lat. Na początku bardzo dobrze sprawdziły się mi osobiście... przepracowałam kwestie wyznaczania celów i motywacji do ich realizacji. Następnie "testowałam" je z klientami - czasami pracując systemowo, a czasem prosiłam o wylosowanie karty z danego zakresu (Karty podzielone są na obszary-etapy coachingu). Trafne pytania i inspirujący cytat - klienci docenili to narzędzie. A ja mam doskonałe uzupełnienie sesji coachingowych.

Autor opinii: Małgorzata Machniewicz

Dodano: 10 grudnia 2021Pani Aleksandro, bardzo mi przykro z powodu tak krzywdzącego komentarza, gdyż w opisie produktu wyraźnie jest wspomniane, że jego elementem są cytaty a ich natura jest taka, że nie mogą być mojego autorstwa, ich autor jest wspomniany na każdej karcie. Mocą narzędzia jest to, że zawiera pytania coachingowe a cytaty są dopasowane do każdego pytania tak aby inspirować do poszarzania perspektywy. Jeśli, poza instrukcją zawartą w narzędziu, potrzebuje Pani podpowiedzi jak można skorzystać z kart, proszę o kontakt przez Media społecznościowe - jestem do Pani dyspozycji. Gdyby jednak uznała Pani, że karty nadal nie spełniają Pani oczekiwań proszę je zwrócić do sklepu i nawet jeśli upłynęło więcej niż ustawowe 10 dni, osobiście zadbam o to, aby zwrócono Pani pieniądze. Z wyrazami szacunku Małgorzata Machniewicz

Autor opinii: Aleksandra

Dodano: 10 grudnia 2021Niczemu te karty nie służą, to jest zbiór cudzych cytatów ,których autorstwo i pomysłowość przywłaszcza do sprzedaży swojego produktu Małgorzata Machniewicz.

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij