Karty do Self-coachingu

95,00Cena netto: 77,24 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ze strony twórcy:

Doskonałe narzędzie dla coachów, zarówno pracujących indywidualnie, jak i zespołowo.

Sprawdza się w:

  • Karty sprawdzą się zarówno podczas sesji coachingowych, kiedy to coach może wybierając pytanie podawać je Klientowi i w ten sposób pozwolić mu lepiej skupić się na pytaniu lub poprzez losowanie kart z danego obszaru dać Klientowi szansę na zdanie się na los.
  • Pomiędzy sesjami coachingowymi Klient może wracać myślami do pytania lub inspirującej myśli, której zdjęcie zrobił sobie w trakcie sesji. Pozwoli mu to na skupienie się na pracy rozwojowej i osiągnięciu maksimum efektów z pracy nad sobą. 
  • Po zakończeniu cyklu coachingów, Klient może sam przy pomocy kart przeanalizować nurtujące go obszary. Wystarczy, że będzie po kolei przechodził przez karty, które poprowadzą go przez proces analizy i wglądu. Może też zafundować sobie Rok z coachingiem - gdyż 52 karty to 52 tygodnie, które mogą przebiegać pod hasłem kolejnych pytań i inspirujących cytatów.
  • W pracy trenerskiej czy team coachingowej warto wykorzystać karty w pracy w grupach, gdzie każda z nich otrzymuje inny z 5 obszarów do przedyskutowania i przechodząc przez kolejne pytania poszerza swoją perspektywę patrzenia na omawiane zagadnienie.

Zestaw zawiera:

  • 52 karty, na których po jednej stronie znajduje się pytanie coachingowe a po drugiej inspirująca myśl, cytat nawiązujący treścią do pytania:
  • Karty podzielone są na 5 obszarów merytorycch: Cel, Przeszkody, Wsparcie, Działanie. Wnioski
  • Drewniane, trwałe i estetyczne pudełko.

Autorka: Małgorzata Machniewicz
Posiada wielotorowe doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie personalnym dla biznesu- od rekrutacji po szkolenia, zarządzanie projektami, badanie nastrojów, budowanie systemów kompetencji i ocen okresowych, szkolenia i coaching.
Powołała do życia markę Akademia Twórczego Trenera, w ramach której jest metodykiem w obszarze uczenia ludzi dorosłych, specjalizuje się w rozwijaniu aktywnych metod pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi. Stworzyła metodologię projektowania ćwiczeń i  uczy trenerów jak tworzyć własne, skuteczne metody rozwijające umiejętności, postawę czy wiedzę.
Z wykształcenia psycholog organizacji (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania, oraz coachem ICC. Prowadzi również ćwiczenia praktyczne ze studentami na Politechnice Łódzkiej.

Dewiza życiowa:
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein
 

Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij