Karty motywacja - Mentalsteps

99,00Cena netto: 80,49 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karty Motywacja – MENTALSTEPS to wyselekcjonowana wiedza z psychologii sportu, przedstawiona naprawdę w atrakcyjny sposób.

Są dni, gdy rosną nam skrzydła, gdy możemy przenosić góry, dni gdy się chce wszystkiego. Takich dni jest jednak niewiele, są szczególne. Droga do mistrzostwa, do zwycięstwa i przekraczania kolejnych granic wiedzie przez szaloną wytrwałość w rutynie. Są też dni, gdy nawet rutyna nie pomaga, wszystko idzie źle i tak bardzo nie mamy ochoty na nic.

Kluczem do wyrobienia nawyków rutynowej pracy sportowca, jak i do pokonania niechęci jest MOTYWACJA. Motywacja nie jest czymś raz na zawsze danym, czymś co się ma jak kolor oczu. Nad motywacją można i warto pracować. Karty Motywacja - MENTALSTEPS są narzędziem, które wspierają tego rodzaju pracę.

Karty zostały stworzone z myślą o pracy ze sportowcami. Świetnie sprawdzą się w pracy indywidualnej z zawodnikami, podczas szkoleń, warsztatów jak i w pracy własnej (przyjrzenie się i praca nad swoją motywacją).


Dla kogo?

  • Osób pracujących z zawodnikami nad przygotowaniem mentalnym – psychologów, trenerów mentalnych, szkoleniowców.
  • Trenerów, którzy wzbogacają trening fizyczny o aspekty psychologiczne.
  • Świadomych sportowców dla których przygotowanie mentalne jest istotne.


Jak pracować z kartami?


Talia zawiera wskazówki do pracy. Na dole są do pobrania szablony wspierające indywidualną pracę z kartami.

Zajęcia grupowe i indywidualne
Karty można wykorzystać podczas zajęć grupowych lub indywidualnych. Na treningach (przed rozpoczęciem, w trakcie bądź na zakończenie) oraz podczas zajęć z psychologii sportu.

Karty na rozpoczęcie i zakończenie zajęć
Zacznij lub zakończ zajęcia wykorzystując pytania z kart. Zawodnicy uczą się poprzez samodzielne odpowiadanie na pytania, wykonywanie zadań, ale też słuchanie i obserwację innych.

Trening mentalny w atrakcyjnej formie
Wprowadzaj elementy treningu mentalnego bez krępującego odpytywania. Pozwól zawodnikom losować karty, zbierać punkty za aktywność i dobrze się bawić.

Wiedza i definicje w przystępnej formie
Zapoznaj zawodników z wiedzą i definicjami o nastawieniu, motywacji lub radzeniu sobie ze stresem. Następnie wykorzystuj pytania albo zadania.

Łączenie kart z różnych talii
Możesz łączyć talie >>> kliknij aby zobaczyć pozostałe talie z serii. W każdej z nich pytania, zadania, wiedza i cytaty mają ten sam kolor. Z kolei w nagłówku każdej karty znajdziesz temat, którego dotyczy (nastawianie, motywacja, stres).

Nie wiesz, kóre karty wybrać? Rozwiąż quiz >>> kliknij

Zestaw zawiera:


Zapraszamy również do lektury bloga poświęconego zagadnieniom psychologii sportu: https://mentalsteps.pl/blog/

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij