Jupitajnia seks [pdf]

24,00Cena netto: 19,51 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Jupitajnia SEKS to rozwojowa gra karciana dla par (w wersji elektronicznej), wspierająca rozmowy o seksie, przełamująca tabu. Potencjał tej gry może być również wykorzystany przez seksuologów pracujących z parami.

Zabawą chcemy pokazać, że rozmowa o seksualności w związku może Was zbliżyć oraz sprawić mnóstwo frajdy. Odważcie się rozmawiać o rzeczach ważnych!

Jupitajnia SEKS jest młodszą siostrą podstawowej talii Jupitajnia - gra komunikacyjna dla par, obie stanowią zaś oddzielne, niepowtarzalne zestawy kart z pytaniami poszerzającymi spojrzenie na relację (Jupitajnia Couple) oraz na seks w relacji (Jupitajnia SEKS). Gry nawzajem uzupełniają się, można je łączyć, zachowując te same zasady gry.

Gra opiera się na odpowiadaniu na pytania z kart oraz na aktywnym słuchaniu. Za te akcje przyznawane są punkty, które partnerzy zdobywają wspólnie. Po osiągnięciu określonego pułapu punktów partnerzy losują Kartę Nagrody. Karty nagród proponują działanie, które należy albo wykonać natychmiast, albo zaplanować na najbliższe godziny lub dni. Nagroda jest tym bardziej złożona, im dalej para zaszła w grze.

Rozgrywkę zamyka pytanie z Karty Refleksji. Odpowiedź na nie pozwoli w pełni nacieszyć się efektami wspólnej gry.

KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY do samodzielnego wydruku (otrzymasz pliki do druku w domu oraz odpowiednio przygotowanie do druku w drukarni)


Autorki:


Agata Waligórska specjalizuje się w poprawie i efektywności komunikacji indywidualnej (wystąpienia publiczne, komunikowanie zmian, obsługa Klienta, relacje) i w zespołach (konflikty, budowanie zespołu, praca projektowa, tożsamość zespołu i jej efektywność). Prowadzi i facylituje spotkania koncepcyjne i mediacyjne, wykorzystując do tego narzędzia coachingowe, trenerskie i techniki kreatywności. Coach ACC, Zespołowy i Grupowy, Trenerka Biznesu, konsultantka Insights Discovery, projektantka gier komunikacyjnych Jupitajnia.

Joanna Niedziela, Studia magisterskie z psychologii ukończyłam z wyróżnieniem na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Specjalizację z seksuologii klinicznej odbyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie w ramach dwuletnich studiów podyplomowych.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia SWZPZPOZ w Warszawie oraz Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii INTIMED. Przeszłam szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ), będącej poznawczo-behawioralnym programem samopomocy emocjonalnej. Współpracuję z Fundacją Trans-Fuzja, działającą na rzecz osób transpłciowych. Zawodowo związana jestem także z Pracownią Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w której pracuję na stanowisku specjalisty do spraw testów.
Zależy mi na tym, aby każdy z nas czerpał satysfakcję z życia intymnego i nie było ono powodem do wstydu. Rozumiem jednak doskonale, jak wiele przeszkód może stać na drodze do tego celu

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij