Gra Małpi Dzień - asertywność

289,00Cena netto: 234,96 zł
Licencje i wersje językowe:
 • indywidualna PL
 • firmowa PL
 • dodatkowa talia kart
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT CZĘSCIOWO ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
 • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
 • Do tego produktu otrzymasz też karty fizycznie, wysłane zgodnie z wybraną formą dostawy

„Małpi Dzień” to unikatowa i inspirująca gra szkoleniowa poświęcona tematyce asertywności. Dzięki licznym interakcjom między uczestnikami jest świetnym sposobem treningu tej umiejętności. Angażuje i pobudza do działania, a jednocześnie daje możliwość wygenerowania wnikliwych i ważnych wniosków dotyczących asertywnego zachowania.

Gracze wcielają się w role pracowników ZOO. Przed nimi kolejny intensywny dzień. Każdy wie, co do niego należy i jak najlepiej zadbać o porządek na własnym wybiegu.
Jednak jak się zachowają, gdy będą musieli wyjść wcześniej z pracy? Który ze współpracowników przejmie od nich zadania i na jakich warunkach? Z jakimi reakcjami spotkają się osoby, które będą chciały przekazać innym swoje obowiązki?

W trakcie rozgrywki uczestnicy doświadczą dylematów i emocji związanych z wyrażaniem próśb, odmową czy manipulacją. Zebrane obserwacje posłużą Wam do omówienia kluczowych zagadnień związanych z asertywnością, takich jak: świadomość i wyrażanie własnych potrzeb, dbanie o własne granice, szacunek dla innych, umiejętność wyrażania próśb, radzenie sobie z odmową itp.


Próbka:


Zobacz fragmenty gry - kliknij aby pobrać pdf


Cele gry:

 • Autodiagnoza umiejętności asertywnego zachowania się.
 • Pogłębienie wiedzy na temat asertywności.
 • Opracowanie zasad służących lepszej komunikacji z innymi.
 • Poznanie i zrozumienie czynników wpływających na nasze zachowanie (wartości, przekonania itp.).
 • Trening zachowań asertywnych.

Liczba graczy:

min: 6, max: 16, optymalnie 8-14
Czas gry:
1–1,5 h


Zawartość:

 • Talia z 96 kartami niezbędną do prowadzenia gry
 • instrukcje, potrzebne akcesoria i wskazówki dla prowadzącego. Materiały są do samodzielnego wydruku i wycięcia. Tą część gry otrzymasz w formie pliku PDF.

LICENCJA:


Ta gra jest objęta licencją! Są dwa rodzaje licencji.
 1. Licencja osobista - gra staje się własnością konkretnej osoby, która otrzymuje materiały i dostęp do aktualizacji. Ta osoba może używać gdy, nie może jej nikomu przekazywać ani powielać. Jeśli wybierasz tą licencję domyślnie jesteś osobą na którą zostanie wystawiona licencja. Jeśli chcesz kupić grę w prezencie podaj w informacjach dodatkowych do zamówienia: imię i nazwisko oraz adres mail do tej osoby.
 2. Licencja firmowa/Licencja dla organizacji - gra staje się własnością firmy/organizacji/uczelni/gminy. Każdy z jej pracowników i osób prowadzących szkolenia pod auspicjami właściciela może użyć gry. Jeśli kupujesz licencję firmową kup tylko jeden egzemplarz, masz prawo do powielenia gry na potrzeby pracowników.

PRODUKT "GRA WYWIADÓW" JEST OBJĘTY GWARANCJĄ SATYSFAKCJI!
Oznacza to, że masz aż 90 dni na zwrot gry, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Dowiedz się więcej o gwarancji satysfakcji.


 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij