Gra Wierzyciele - negocjacje

Gra Wierzyciele - negocjacje
189,00Cena netto: 153,66 zł
Licencje i wersje językowe:
 • indywidualna PL
 • firmowa PL
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
 • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
 • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
 • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

„Wierzyciele” to gra symulacyjna poświęcona negocjacjom. Gra w dobitny sposób obrazuje zależność wyników negocjacji od umiejętności negocjatorów – ich stylów negocjowania, ale także zasobu technik, którymi się posługują.

W grze szkoleniowej 'Wierzyciele’ uczestnicy zmierzą się z sytuacją, w której ich dłużnik traci wypłacalność i zamierza ogłosić upadłość. Jedyną możliwością odzyskania długu okazują się być negocjacje z pozostałymi wierzycielami.

O podziale pozostałego majątku dłużnika zadecydują więc umiejętności negocjatorów. W trakcie pertraktacji można wiele stracić, ale także zyskać dużo więcej niż równowartość należności. Czasu jest niewiele, a brak porozumienia doprowadzi do podziału majątku przez syndyk. Wyniku takiego podziału nikt nie jest jednak w stanie przewidzieć.

60 minut i wielu wierzycieli, którzy mają identyczny cel – uzyskać jak najwięcej. To na pewno będą ciekawe i wciągające negocjacje!


Próbka:


Zobacz fragmenty gry - kliknij aby pobrać pdf


Cele gry:

 • Dasz uczestnikom okazję doświadczenia emocji związanych z negocjacjami i pokażesz ich wpływ na przebieg negocjacji.
 • Uczestnicy doświadczą wpływu stylów i technik negocjacyjnych na wynik negocjacji oraz na zachowania negocjatorów.
 • Wraz z uczestnikami wskażesz i omówisz elementy ważne dla wyniku negocjacji.
 • Nauczysz kluczowych technik negocjacyjnych.


Liczba graczy:

min: 3, max: 18, optymalnie 6-12
Czas gry:
1,5–2 h


Zawartość:

 • Instrukcje, potrzebne akcesoria i wskazówki dla prowadzącego. Materiały są do samodzielnego wydruku i wycięcia. Otrzymasz je w formie pliku PDF.


LICENCJA:


Ta gra jest objęta licencją! Są dwa rodzaje licencji.
 1. Licencja osobista - gra staje się własnością konkretnej osoby, która otrzymuje materiały i dostęp do aktualizacji. Ta osoba może używać gdy, nie może jej nikomu przekazywać ani powielać. Jeśli wybierasz tą licencję domyślnie jesteś osobą na którą zostanie wystawiona licencja. Jeśli chcesz kupić grę w prezencie podaj w informacjach dodatkowych do zamówienia: imię i nazwisko oraz adres mail do tej osoby.
 2. Licencja firmowa/Licencja dla organizacji - gra staje się własnością firmy/organizacji/uczelni/gminy. Każdy z jej pracowników i osób prowadzących szkolenia pod auspicjami właściciela może użyć gry. Jeśli kupujesz licencję firmową kup tylko jeden egzemplarz, masz prawo do powielenia gry na potrzeby pracowników.

PRODUKT "Wierzyciele" JEST OBJĘTY GWARANCJĄ SATYSFAKCJI!
Oznacza to, że masz aż 90 dni na zwrot gry, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Dowiedz się więcej o gwarancji satysfakcji.


 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij