PERSO.IN® - test osobowości

PERSO.IN
399,00Cena netto: 324,39 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

PERSO.IN® to narzędzie rozwojowe, które pomaga zrozumieć dlaczego zachowujemy się w taki a nie inny sposób. Pozwala poznać swoje mocne i słabe strony oraz lepiej zrozumieć swoje potrzeby, a tym samym prowadzić bardziej satysfakcjonujące życie.

Dzięki pogłębieniu samoświadomości:

 • zyskujemy pewność siebie,
 • łatwiej i trafniej podejmujmy ważne decyzje życiowe np. wybór pracy
 • lepiej komunikujemy się z innymi 
Badanie PERSO.IN® jest testem osobowości opartym na modelu Wielkiej Piątki (Big Five) – najbardziej rzetelnej i sprawdzonej teorii z zakresu cech osobowości.


Bada następujące obszary:

 • Ludzie (skupia się na opisaniu postaw, które na co dzień przyjmujemy wobec innych osób – zarówno obcych, jak i bliskich)
 • Doświadczenia (pozwala na sprawdzenie skłonności do poszukiwania nowych doświadczeń zarówno wewnętrznych jak i tych zewnętrznych)
 • Obowiązki  (dotyczy nastawienia do obecnych w naszym życiu zobowiązań. Osoby osiągające wysokie wyniki w tym obszarze cechują się skłonnością do przestrzegania zasad oraz utrzymywania porządku, natomiast te z niższymi wynikami lepiej odnajdą się w zajęciach wymagających improwizacji)
 • Stymulatory (określa ilość potrzebnych nam doznań np. preferowanej formie pracy zapotrzebowaniu na kontakt z innymi)
 • Trudności (dotyczy sposobu radzenia sobie z problemami przez daną osobę,  podatności na stres czy presję) 
Są dwie wersje testu PERSO.IN®, jedna dla osób dorosłych tj powyżej 18 lat (Test nr. 1) oraz dla młodzieży czyli osób w wieku 14-17 lat. (Test nr.2) Przy zakupie proszę w uwagach wpisać, który test Państwa interesuje.
 
Test osobowości PERSO.IN® dostosowany jest do polskich realiów. Panel Ariadna posiada certyfikat PJKPA (www.pkjpa.pl) w zakresie badań CAWI wydawany na podstawie audytu przez Organizację Firm Badania Opinii i Rynku (www.ofbor.pl)."
 

WYBIERAJĄC TEN PRODUKT OTRZYMUJESZ:

 • link wraz z instrukcją do wypełniania kwestionariusza badania on-line. (Zarezerwuj sobie czas na jego wypełnienie, tak aby nic Cię nie rozpraszało.)
 • szczegółowy raport w PDF z wyników Twojego badania przesłany na mail, a obejmujący:        
         30 wyników Twoich cech osobowości
         15 sfer, w których najlepiej się sprawdzisz
         15 potencjalnych przewag
         15 potencjalnych ryzyk
         wskazówki dopasowane do Ciebie
 • sesję informacji zwrotnej czyli 60 minut rozmowy z coachem na temat wyników badania, ułatwiających zrozumienie gdzie i jak efektywniej wykorzystać swoje przewagi oraz skuteczniej radzić sobie z potencjalnymi ryzykami.Sesja odbywa się on -line. Jest też możliwość spotkania osobistego w Warszawie w siedzibie u klienta.

Po zakupie i opłaceniu badania, kontakt ze strony naszej specjalistki nastąpi w terminie nie dłuższym niż 7 dni.

Zobacz:
 Sesję prowadzi:

Agnieszka Woś –  Certyfikowany  Trener PERSO.IN® i Coach Coachwise, Autorka kart coachingowych Synapsa.  Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem zmianą, kreatywnością, radzeniem sobie ze stresem w obszarze zawodowym. Praktyk biznesu z 25-letnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu. Od kilkunastu lat związana z branżą HR.  Posiada wiedzę i umiejętność związane z projektowaniem modelu kompetencji, oceny potencjału pracowników i ich rozwoju. Korzysta w swej pracy zarówno z narzędzi analitycznych jak i metod kreatywnych opartych na obrazie i metaforze.
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij