Kupon prezentowy 100zł

kupon prezentowy, voucher, prezent dla trenera, prezenst dla coacha, prezent dla nauczyciela
100,00Cena netto: 81,30 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zapraszamy do zakupu kuponów prezentowych.
Jeśli chcesz obdarować trenera, coacha lub nauczyciela, ale nie wiesz co tej osobie naprawdę się spodoba, doskonałym rozwiązaniem jest zakup kuponu prezentowego. Obdarowana osoba sama wybierze dla siebie najodpowiedniejszy podarunek!

Kupon prezentowy dostaniesz od nas w wersji elektronicznej na maila. Możesz go wydrukować lub przesłać dowolnym kanałem komunikacji elektronicznej.

Kupon ważny jest przez pół roku od momentu zakupu. Umieścimy na nim datę aby osoba obdarowana nie miała wątpliwości do kiedy z niego skorzystać.
Każdy kupon posiada unikalny kod do jednokrotnego wykorzystania. Zamiast płacić za zkupy u nas, wystarczy wpisać kod bezpośrednio pod listą zakupów.

Kupon dotyczy ceny towarów i nie wpływa na cenę dostawy.

Mamy w swojej ofercie kupony o wartości: 50zł, 100zł, 200zł i 300zł. Jeśli chcesz obdarować kogoś kuponem o innej wartości, napisz do nas, przygotujemy specjalnie dla Ciebie dedykowany kupon.
Jeśli zależy Ci na indywidualny znakowaniu kuponu, napisz w uwagach do sklepu imię i nazwisko, samo imię lub pseudonim osoby, która ma otrzymać prezent. Umieścimy informację na przesłanym kuponie.
Kupon jest produktem elektronicznym nie ponosisz więc kosztów dostawy. W koszyku wybierz "odbiór osobisty".
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij