Zestaw metaforyczny

Zestaw metaforyczny
115,00Cena netto: 93,50 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Proponujemy zestaw narzędzi do pracy metaforą. 
Będzie odpowiedni zarówno dla trenera, coacha jak i nauczyciela. Do pracy grupowej i indywidualnej. Dla osób ceniących wyobraźnię, kreację, wykorzystanie metafory, pracę z postawami, rozwój osobisty.


A co w zestawie i dlaczego tam się znalazło?

  • Dixit - jedne z najpopularniejszych kart używanych z powodzeniem do: pobudzenia kreatywności, wykorzystania metafor w lepszym i pełniejszym rozumieniu, dynamizacji zajęć.
Więcej o Dixit i ich rodzajach: https://www.gadzetytrenera.pl/szukaj?query=dixit. W zestawie znajdzie się losowo wybrany Dixit, jeśli zależy Ci na konkretnym, prosimy o kontakt.
  • Story Cubes - równie popularne i cenione kostki z symbolami. Służą do snucia opowieści, ale edukator znajdzie dla nich o wiele więcej wyjątkowych zastosowań.
Więcej o kostkach tutaj: https://www.gadzetytrenera.pl/story-cubes-komplet-3-kostek-id-33. W zestawie znajdzie się losowo wybrany zestaw kostek, jeśli zależy Ci na konkretnym, prosimy o kontakt.
  • Poznajemy emocje - w odróżnieniu od kart Dixit, ten zestaw zawiera zdjęcia. Każde ze zdjęć przedstawia ludzi, realnych, w różmym wieku i sytuacjach, którzy doświadczają rozmaitych emocji o różnym natężeniu. 
Więcej: https://www.gadzetytrenera.pl/szukaj?query=poznajemy+emocje Do zestawu dodajemy jeden, losowo wybrany zeszyt. Jeśli zależy Ci na konkretnym, prosimy o kontakt. 

Polecamy ten zestaw jako prezent.

Do zestawu dodajemy papierową ekotorebkę prezentową.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij