Wieża Liderów (Tower of Power)

495,00Cena netto: 402,44 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wieża Liderów to gra integracyjno-szkoleniowa, której głównym celem jest budowanie zespołu. Polecana jest w szczególności grupom, które dopiero się poznały, a które współpracować będą ze sobą w przyszłości.

Idealnie sprawdza się dla trenerów/coachów, firm, szkół czy organizacji pozarządowych. Pomaga budować zespoły i integrować je we wczesnej fazie, przy okazji sprawiając, że uczestnicy świetnie się bawią. 

Gra sprawdzi się także jako animacja weselna, w czasie pikniku osiedlowego lub wycieczki szkolnej.

 

Zawartość zestawu:

  • 5 drewnianych klocków
  • 1 dźwig wyposażony w 24 linki (długość 2 m, grubość 4 mm)
  • Pudełko nie jest produktem. Jego celem jest jedynie zabezpieczenie produktu, by wszystkie klocki dotarly w całości. Nie pelni funkcji estetycznej ani reklamowej, a samo przebicie jego powierzchni nie jest tożsame z wadą produktu. Pudełko jest szczelnie zamknięte, nie otwiera się, a wystający element jest metalowy, więc także nie może ulec zniszczeniu. Po otrzymaniu produktu wyjmujemy go z opakowania ochronnego (czyli pudelka), które wyrzucamy. Pudełko zostało przebite specjalnie, żeby usztywnić pokrywkę i lepiej zabezpieczyć klocki.

Liczba graczy:

  • 6 - 24
Każdy sprzęt wykonujemy ręcznie, więc egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić (np. kolorem sznurków).
Wszystkie wykonujemy z odpowiedniej jakości surowców, co sprawia, że gra służyć będzie twojemu zespołowi przez bardzo długo.

Istnieje możliwość personalizacji gry (grawer/wypalenie) logotypu na klockach/obręczy. Wyceniane i ustalane indywidualnie.

 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 1

Autor opinii: Maciek

Dodano: 29 lutego 2020Rewelacja! Super wykonanie, szybka dostawa ;)

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij