Szkolenie - karty Milowe dla specjalistów

Szkolenie - karty Milowe dla specjalistów
350,00Cena netto: 284,55 zł
Terminy:
  • 14.09.2019 WROCŁAW
  • 19.10.2019 WARSZAWA
  • 23.11.2019 ŁÓDŹ
  • 30.11.2019 POZNAŃ
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karty MILOWE zostały stworzone z myślą o wspieraniu rozwoju dziecka, w tym:
stymulacji funkcji poznawczych, rozwoju kreatywności, umiejętności rozpoznawania i nazywania emocji i konstruktywnego wyrażania potrzeb, rozwoju kompetencji językowych, umiejętności funkcjonowania w grupie, wspieraniu kompetencji społecznych.

Opierając się na technikach Fototerapii, pracy z obrazem i metaforą, pracy systemowej z rodziną oraz wspomaganiu rozwoju dziecka stworzyłyśmy pierwsze na Polskim rynku karty rozwojowe dla dzieci i młodzieży, przeznaczone do wieloaspektowej pracy z dzieckiem na każdym szczeblu edukacji.

Po ponad dwóch latach obecności kart na rynku, wyprzedanym pierwszym nakładzie i szkoleniach oraz warsztatach prowadzonych w różnych miejscach w Polsce wiemy już, że po nasze karty równie chętnie co DZIECI sięgają również DOROŚLI.

Karty MILOWE - szkolenie dla specjalistów to szkolenie przeznaczone dla osób, które:
po pierwsze chcą zgłębić zakamarki i tajniki pracy na kartach rozwojowych MILOWE, poznać podstawy naukowe, nauczyć się rzetelnie wykorzystywać karty w swojej pracy, a także doświadczyć pracy na kartach MILOWE, żeby poznać metodę od podszewki
oraz/lub
po drugie myślą o związaniu swojej przyszłości z kartami MILOWE i chcą wykorzystywać je na co dzień w swojej pracy lub w przyszłości przystąpić do szkolenia trenerskiego.
Nie ma znaczenia, czy jesteś:
- nauczycielem
- pedagogiem, psychologiem
- socjoterapeutą
- terapeutą pracującym z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi
- osobą prowadzących warsztaty
- wychowawcą świetlic
- animatorem...
to szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli tylko jesteś gotów podjąć wyzwanie i dać zauroczyć się kartom MILOWE.

W trakcie szkolenia uczestnicy
POZNAJĄ:
- neurobiologiczne aspekty pracy z obrazem i metaforą;
- podstawowe sposoby wykorzystania kart MILOWE do wspierania rozwoju dziecka
- podstawowe sposoby wykorzystania kart MILOWE w pracy nauczyciela, pedagoga, terapeuty

DOWIEDZĄ SIĘ:
- jak wykorzystywać obrazki i metafory do rozwiązywania trudnych sytuacji w grupie
- jak wykorzystywać obrazki i metafory w pracy 1:1
-jak, po co i kiedy używać kart w pracy z dziećmi/dorosłymi

NAUCZĄ SIĘ:
- wykorzystywania kart w pracy indywidualnej i grupowej
- projektowania własnych gier, zabaw i ćwiczeń.

Rozwojowe karty MILOWE mają wszechstronne zastosowanie ograniczone wyłącznie wyobraźnią dorosłego i dziecka. Celem szkolenia jest wprowadzenie w świat kart rozwojowych, zapoznanie z zasadami ich stosowania, rozbudzenie zainteresowania tą metodą pracy.

Szkolenie poprowadzą: Patrycja Frania, Małgorzata Guznar - autorki kart.
Czas trwania: 8 godzin zegarowych, w trakcie przerwa na lunch.
Czas trwania: 10.00 - 18.00

O zapisie na listę uczestników decyduje wpłata zaliczki w wysokości 100 zł
Dane do przelewu:
mBank, nr konta: 90 1140 2004 0000 3902 7836 9969
Odbiorca MILOWE sp. z o.o.
Tytuł wpłaty: data i miejscowość realizacji

Zapisy: biuro.milowe@gmail.com lub telefonicznie: 501 433 326
Uwaga!!! cena 350zł jest ceną rabatową, cena regularna to 420zł. W zgłoszeniu podając informację, że o warsztacie wiesz ze strony Gadzetów Trenera otrzymujesz cenę rabatową.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

Patrycja Frania
Pedagog, coach ACC ICF, trener, terapeuta, doradca rodzinny. Certyfikowany trener metody Points of You®. Dyrektor Oddziału Dolnośląskiego Izby Coachingu. Ukończyła kurs Racjonalnej Terapii Zachowania, Psychoterapię Dzieci i Młodzieży, szkołę Trenerów I stopnia Tadeusza Niwińskiego, Szkołę Coachingu Rodzicielskiego. Fascynuje ją obraz i metafora jako narzędzia wspierające pracę z drugim człowiekiem. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia i podejścia wywodzące się z różnych koncepcji psychologicznych: m.in. terapii ericksonowskiej, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, RTZ, systemu TeTa, ujęcia systemowego. Prowadzi warsztaty oraz sesje coachingowe dla menadżerów, nauczycieli, przedsiębiorców, rodziców i młodzieży. Szkoli trenerów, coachów, terapeutów z zakresu wykorzystania obrazu i metafory w pracy z drugim człowiekiem. Autorka cyklu warsztatów Narzędziownik Coacha, współautorka kart rozwojowych dla dzieci MILOWE, autorka 15 tematycznych szkoleń i warsztatów poświęconych wykorzystaniu kart coachingowych i metaforycznych. Założycielka marki partnersko.pl, współtwórczyni projektu Rodzinne Tu i Teraz. Zwolenniczka podejścia holistycznego i systemowego spojrzenia na świat. Jej pasją jest znajdowanie rozwiązań tam, gdzie inni dostrzegają jedynie problemy.

Małgorzata Guznar
Współautorka kart rozwojowych dla dzieci MILOWE, specjalistka wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeutka Indywidualnej Stymulacji Słuchu dr K. Johansena IAS, coach (pracuje zgodnie ze standardami ICF), terapeutka Integracji Bilateralnej, z wykształcenia magister filozofii i socjologii. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, gdzie łączy pracę z ciałem i ruch (m.in. Kinezjologia Edukacyjna, Integracja Bilateralna) z zabawami z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Prowadzi warsztaty dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Jest absolutnie przekonana, że poza pracą z samymi dziećmi, równie ważne jest wspieranie dorosłych, którzy na co dzień dzieciom towarzyszą. Bliskie są jej koncepcje Porozumienia bez Przemocy, Rodzicielstwa Bliskości, Uważności oraz Autentyczności Brene Brown. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i szczęśliwą mamą.

 
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij