Spotkanie z kartami - 17.02.2019

50,00Cena netto: 40,65 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wiele osób pyta:
- Jakie karty wybrać? Które są najlepsze?
Nie da się odpowiedzieć na to pytanie. Karty są jednym z powszechniejszych narzędzi pracy trenerów, coachów i nauczycieli. Jest ich na rynku wiele, a różnice tej szerokiej oferty nie są oczywiste.
Aby wybrać karty dla siebie, najlepiej usiąść, rozłożyć je, przyjrzeć się im i... i wybrać te, które nam się podobają, które przemawiają do nas samych.
Trudno i mało skutecznie pracuje się z narzędziem, do którego sami nie jesteśmy przekonani, które nam się nie podoba. A gusty i potrzeby są przecież bardzo różne.
W odpowiedzi na powyższe pytania i zgłaszane potrzeby zapraszamy na "Spotkanie z kartami".

"Spotkanie z kartami" to okazja do poznania wielu rodzajów kart metaforycznych, symboliczych, dosłownych... i procedur pracy z nimi. Nie tylko zobaczymy i dotkniemy, ale też "zagramy", wykorzystamy kilka mniej lub bardziej popularnych ćwiczeń bazujących na kartach. Będzie też czas i przestrzeń do podzielenia się własnymi pomysłami oraz doświadczeniami pracy z obrazem i słowem.

Na spotkanie zapraszamy 17 lutego 2019, godz. 10:00 - 16:00
Miejsce: Warszawa, ul. Smolna 4, Centrum Przedsiębiorczości Smolna >>> zobacz na mapie
Cena wejściówki 50zł, pokrycie kosztów organizacyjnych. Wszystkie rodzaje płatności dozwolone. Oczywiście wystawiamy faktury.
 
Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij