Prezent dla trenera kompetencji miękkich

Prezent dla nauczyciela, prezent dla prenera, umiejętności miękkie
55,00Cena netto: 44,72 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mikołajki, Gwiazdka, urodziny a może dzień cetyfikacji lub inny ważny czas.
Takie momenty warto uczcić upominkiem

Polecamy zestaw, który zawiera same przydatne w trenerskiej pracy przedmioty:
  • Gra na emocjach
Gra rozpoczyna sie od pytania "Jak sie czujesz gdy...?", pozostali gracze wykładają po jednej karcie, która ich zdaniem pasuje do odpowiedzi na zadane pytanie. Zadający pytanie wybiera kartę spośród leżących na stole, która najbardzie pasuje wg niego do odpowiedzi na pytanie oraz odpowiada jego emocjom. I tu zaczyna się ogrom możliwości pracy z emocjami, poglądami, opiniami uczestników. Gra jednocześnie jest świetną zabawą, która pozwala ludziom lepiej się poznać i zrozumieć.
  • Story Cubes - wysyłamy losowy zestaw 3 kości
to zarówno świetny pomysł na grę towarzyską, jak i bardzo skuteczne narzędzie pracy dla trenerów, coachów i nauczycieli. Stworzył je Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Gra jest prosta w założeniach i jednocześnie genialna, dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. 
  • Naklejki słoneczne uśmiechy - zestaw naklejek do wykorzystania przy ćwiczeniach, losowaniach, zabawach, opiniach.
  • Piłeczka emocji - można jej użyć do przydzielania głosu, można do zabawy z uczestnikami, jest lekka i miękka, a więc w pełni bezpieczna na sali.- wysyłamy losową piłeczkę emocji
Do zestawu dodana jest papierowa torba prezentowa, w której można elegancko wręczyć upominek. Dodajemy też materiałową, pomarańczową wstążkę, którą możesz przyozdobić podarunek.
Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij