Prezent dla trenera kompetencji miękkich

Prezent dla nauczyciela, prezent dla prenera, umiejętności miękkie
56,00Cena netto: 45,53 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mikołajki, Gwiazdka, urodziny a może dzień cetyfikacji lub inny ważny czas.
Takie momenty warto uczcić upominkiem


Zawartość:


Polecamy zestaw, który zawiera same przydatne w trenerskiej pracy przedmioty:
  • Gra na emocjach
Gra rozpoczyna sie od pytania "Jak sie czujesz gdy...?", pozostali gracze wykładają po jednej karcie, która ich zdaniem pasuje do odpowiedzi na zadane pytanie. Zadający pytanie wybiera kartę spośród leżących na stole, która najbardzie pasuje wg niego do odpowiedzi na pytanie oraz odpowiada jego emocjom. I tu zaczyna się ogrom możliwości pracy z emocjami, poglądami, opiniami uczestników. Gra jednocześnie jest świetną zabawą, która pozwala ludziom lepiej się poznać i zrozumieć.
  • Story Cubes - wysyłamy losowy zestaw 3 kości
to zarówno świetny pomysł na grę towarzyską, jak i bardzo skuteczne narzędzie pracy dla trenerów, coachów i nauczycieli. Stworzył je Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Gra jest prosta w założeniach i jednocześnie genialna, dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. 
  • Naklejki słoneczne uśmiechy - zestaw naklejek do wykorzystania przy ćwiczeniach, losowaniach, zabawach, opiniach.
  • Piłeczka emocji - można jej użyć do przydzielania głosu, można do zabawy z uczestnikami, jest lekka i miękka, a więc w pełni bezpieczna na sali.- wysyłamy losową piłeczkę emocji
  • Masa mocująca biała - alternatywa dla taśmy malarskiej, nie widać jej, umożliwia estetyczne mocowanie materiałów papierowych. Masa może różnić się firmą ale zawsze w zestawie jest najpopularniejsza, czyli biała.
Do zestawu dodana jest papierowa torba prezentowa, w której można elegancko wręczyć upominek.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij