Poznaję świat: Emocje! - karty obrazkowe

Poznaję świat: Emocje! - karty obrazkowe
14,99Cena netto: 12,19 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ilustrowane karty z realistycznymi obrazkami wyrażającymi emocje.

Karty obrazkowe Poznaję świat Emocje! to wyjątkowy zestaw (poradnik + karty) pomagający rozpoznawać i opisywać podstawowe uczucia, takie jak: radość, smutek, zaskoczenie, gniew. Uczestnicy Twoich szkoleń i sesji coachingowych nauczą się je rozróżniać i nazywać w naturalny sposób, a dzięki dodatkowym ćwiczeniom również adekwatnie reagować na osoby w ich otoczeniu, które przeżywają podobne emocje. Karty stworzone z myślą o dzieciach powyżej 2 roku życia, ale genialnie sprawdzą się również dla starszych dzieci, a nawet dla dorosłych!

Poradnik Poznaję świat, autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, zawiera komentarz oraz pomysły na gry i zabawy z kartami. Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, starannie wykonanych kart obrazkowych, na których zamieszczono kolorowe, realistyczne fotografie twarzy osób w różnym wieku (awers) oraz wyrazy ekspresywne (rewers).

Korzystanie z kolorowych, usztywnianych kart pozwala rozpoznawać emocje wyrażone za pomocą mimiki twarzy na fotografiach, a wyrazy ekspresywne pomagają wyrazić uczucia przedstawione na obrazku. Ponadto trening lub ćwiczenia z kartami nauczy prawidłowo nazywać sytuacje społeczne, w których odczuwamy określone stany emocjonalne, oraz lepiej radzić sobie z własnymi emocjami i rozumieć uczucia innych.

Realistyczne fotografie oraz wyrazy ekspresywne zostały tak dobrane, aby wspomagać rozwój emocjonalny i społeczny w formie najbardziej naturalnej, czyli podczas wspólnej zabawy!

Pakiet zawiera:
Poradnik dla opiekunów przygotowany przez doświadczonych psychologów dziecięcych z pomysłami na gry i zabawy z wykorzystaniem kart
17 kolorowych, usztywnianych i trwałych kart z realistycznymi zdjęciami

W serii również:

Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij