Podróż Bohatera - szkolenie 16.04.2019

530,00Cena netto: 430,89 zł
Warsztat z zakupem gry:
 • Udział w warsztacie
 • warsztat + gra lic. ind.
 • warsztat + gra lic. firmowa
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie metodyczne z wieloaspektowego wykorzystania gry coachingowej Podróż Bohatera.

Podróż bohatera - gra coachingowa to kompletne narzędzie zawierające pełną instrukcję wykorzystania. Jest to narzędzie elastyczne z użyciem którego możesz zarówno przeprowadzić pojedynczą sesję coachingową jak i cały warsztat dla grupy.
Skoro gra zawiera już wszystko co potrzebne Ci do jej użycia, co wnosi wartościowego szkolenie metodyczne?
Dwie, niebagatelne wartości:
 1. Uzyskasz perspektywę uczestnika. W trakcie gry pojawia się wiele emocji, są chwile trudne jak i budzące entuzjazm. Doświadczenie procesu z punktu widzenia obserwatora, osoby czuwającej z boku jest czymś zupełnie innym, niż osobiste przeżycie. Rozumiejąc specyfikę przeżyć uczestnika podniesiesz swoją skuteczność i
 2. Zdobędziesz metawiedzę o sytuacjach w rozgrywce wymagających szczególnej uwagi. Prowadzenie warsztatu lub sesji to nie tylko wykonywanie instrukcji, to również osobiste zaangażowanie, skuteczne reagowanie w sytuacjach trudnych i szereg sposobów na wspieranie uczestników. Jak wygląda praktyczna strona użycia gry, co się zwykle wydarza i jak sobie z tym radzić, tego dowiesz się na warsztatach.
W czasie szkolenia:
 • poznasz metody pracy z narzędziem;
 • poznasz dodatkowe ćwiczenia/ załączniki wchodzące w skład gry;
 • poznasz test na archetypy i wykonasz go również dla siebie;
 • zasięgnuesz informacji o możliwości wykorzystania gry w kontekście grupy z jaką na co dzień pracujesz.
Szkolenie, na który zapraszamy przygotuje Cię do skutecznego prowadzenia warsztatów i sesji. Zostanie to potwierdzone certyfikatem.

Szkolenie prowadzi:
Katarzyna Karska - doktor nauk społecznych, coach PCD - Noble Manhattan Coaching, trenerka, doradca kariery. Swoją kilkunastoletnią karierę zawodową zaczęła jako kierownik biura karier. Potem, pełniła funkcję eksperta merytorycznego w projektach, skierowanych na tworzenie narzędzi rozwojowych, wspierających w karierze zawodowej.
W 2017 roku, czterokrotnie wygrywała w konkursach na innowacje społeczne. Była członkiem komisji oceny projektów innowacyjnych w projekcie Akcja Inkubacja. Jest autorką założeń metodologicznych do ogólnopolskiej metody badania predyspozycji zawodowych „Vademecum Talentu” oraz licznych publikacji o rozwoju zawodowego i rynku pracy. Autorka gry coachingowej Podróż Bohatera®. Posiada kompetencje w zakresie diagnozowania i zarządzania talentami (Certificate in Talent and Career Management) IBD Business School oraz asesora w projektach rozwojowych i rekrutacyjnych Assessment Centre oraz Development Centre.


Organizacyjnie:
 • Szkolenie odbędzie się w Warszawie w terminie: 16 kwietnia 2019 Godziny: 10.00 – 17.00
 • Szkolenia odbywają się w małych warsztatowych grupach w Centrum
 • Możesz wziąć udział w szkoleniu lub od razu w pakiecie kupić grę Podróż Bohatera.Grę możesz kupić na licencji indywidualnej lub firmowej. Więcej o grze i licencjach - kliknij tutaj.
 
W cenie szkolenia gwarantowany jest:
 • udział w szkoleniu;
 • materiały szkoleniowe;
 • certyfikat.
 • przerwy kawowe
Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij