Podkarpacka Konferencja Coachingu

Podkarpacka Konferencja Coachingu
170,00Cena netto: 138,21 zł
Czas wysyłki: 19 czerwca 2019
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Podkarpacka Konferencja Coachingu w 2019 roku jest poświęcona różnym koncepcjom wsparcia biznesu oraz jednostki. Celem konferencji jest zaprezentowanie różnych obszarów zastosowania coachingu. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYDARZENIU W RZESZOWIE 14-15 CZERWCA 2019.
DLA PAŃSTWA ZAPLANOWALIŚMY KONFERENCJĘ POŁĄCZONĄ Z WARSZTATAMI, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W HILTON GARDEN INN
 
Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem:
 
"Coaching narzędziem zmiany i wsparcia w biznesie", podczas której szczególną uwagę poświęcimy  zagadnieniom związanym z wyzwaniami stawianymi przez współczesny rynek przed liderami, menadżerami oraz jednostce w organizacji.  Zmieniający się świat utrudnia kierowanie ludźmi, osiąganie celów i wymaga transformacji całego podejścia do zarządzania ale i ... do siebie.

14 czerwca odbędzie się Podkarpacka Konferencja 
15 czerwca zapraszamy na cykl warsztatów, podczas których będziecie Państwo mogli pogłębić wiedzę zdobytą podczas prelekcji.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest tu: http://www.anetamichno.pl/konferencja/?fbclid=IwAR1rluLWbPRP52TBF68QcJMn3oOtQE6oztGRGfYRwV3at6JMiqqCVi-jWUQ

Serdecznie zapraszamy do zapisów: http://www.anetamichno.pl/konferencja/biletynakonferencje/konferencja-coachingu,11.html
Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij