OM - przesłania do refleksji i medytacji

156,00Cena netto: 126,83 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wiemy dziś jak wiele korzyści dla zdrowia człowieka przynosi medytacja. Zestaw, który proponujemy zawiera pozytywne tematy medytacji i reflekscji na którym możemy się skupić. 

OM - przesłania do refleksji i medytacji jest to projekt skierowany do wszystkich, którzy potrzebują chwili zatrzymania i wyciszenia. Wraz z przewodnikiem i dołączonymi do niego kartami, możesz wyruszyć w podróż do swojego wnętrza, nawet jeśli nie miałeś nigdy styczności z kontemplacją lub medytacją. Zawarte w zestawie instrukcje pomogą Ci przyjąć odpowiednią postawę oraz przygotować swoją przestrzeń do wdrożenia nowych rytuałów i praktyk. Karty zaś, staną się Twoją inspiracją do codziennych refleksji i wędrówek do wnętrza siebie. Niech te narzędzia, służą Ci jako impuls do samorozwoju, ale i czasu tylko dla Ciebie. Zatrzymaj się i zostań w ciszy lub podążaj za myślą, którą podpowie Ci karta.


Co kupujesz?

  • 45 kart z tematami do kontemplacji,
  • książeczka z instrukcją,
  • kartonowe opakowanie.


O autorce:

Natalia Kaleta - Jestem świadomą Kobietą, szczęśliwą Żoną, a także świeżo upieczoną Mamą. Na co dzień pracuję w dużej firmie produkcyjnej. Z wykształcenia jestem logistykiem i w większej części mojego życia, to właśnie ścisłe przedmioty uczyły mnie stąpać twardo po ziemi. Poza etatem, uczę jak pracować z ciałem i sama chętnie oddaję się najróżniejszym fizycznym aktywnościom. Gdy tylko zdarza się okazja, podróżuję wraz z mężem, zwiedzając odległe (Indie, Afryka) i bliższe zakątki świata. Obserwowanie i poznawanie życia ludzi z innych szerokości geograficznych, jest tym co pozwala mi rozwijać swoje wartości i uczyć, jak doceniać każdy dzień życia.
Wszystkie wymienione wyżej zajęcia, pasje i doświadczenia skierowały mnie kilka lat temu na drogę medytacji i uważności. I to właśnie praca z umysłem, emocjami i stresem porwała moje serce na dobre…

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij