Notes do rozmyślań

39,00Cena netto: 31,71 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Notes składa się z 50 kartek A5 obustronnie kropkowanych do zapisywania z 10 autorskimi zdjęciami makro przyrody z cytatami, na okładce dodatkowe 2 zdjęcia. Pokryty jest folią zamszową cudowną w dotyku. Notes składany jest ręcznie więc w każdym egzemplarzu w innym miejscu przypada zdjęcie, raz jest co 4 stronę, raz co 5 lub 6. Dzięki temu za każdym razem jest inna ilość stron do pisania między zdjęciami. Cudownie się w nim zapisuje swoje myśli bądź cytaty z filmów albo książek.
Notes może być także wspaniałym prezentem dla uczestników warsztatów lub szkoleń.
 
Poniżej piękny cytat Marianne Williamson na temat spisywania swoich myśli:
"Spisywanie myśli jest sposobem słuchania siebie, gdyż jasno pokazujesz co tak naprawdę myślisz i czujesz. Im więcej dasz sobie przestrzeni do wyrażania prawdziwych myśli i uczuć, tym więcej mądrości z tego wyniknie. Słuchając siebie, uczysz się od siebie. Uważnie słuchając głosu płynącego z serca, ponownie nawiązujesz długo zaniedbywaną relację ze swoją prawdziwą istotą. Zacznij słuchać siebie już teraz, a przekonasz się, że słyszysz muzykę swojej duszy. Jej dźwięki będą Ci towarzyszyć w podróży ku życiu". 


O autorce:

Magdalena Kunicka - certyfikowany Life Coach. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które straciły wiarę w siebie, swoją MOC. Pragną znowu poczuć się pewne siebie. Odnaleźć sens oraz szczęście. Pomagam im odzyskać sprawczość, poczuć  SIŁĘ. Odzyskać SIEBIE.
Prywatnie wciąż cieszę się i fascynuje odkrywając kluczowe sposoby zmiany, aby być bardziej zadowolona ze swojego bycia i równocześnie umożliwiać osobom, które ze mną pracują, jak mogą wieść szczęśliwe życie. To uczyniło ze mnie niestrudzoną poszukiwaczkę. Pasjonuje mnie makro fotografia oraz podróżowanie. Fotografując odkrywam siebie, uczę się siebie. Doświadczam tego, jaka jestem i kim jestem. Posiadam umiejętność dostrzegania szczegółów i prawdziwego piękna i tego samego szukam u ludzi. Często staram się  patrzeć na człowieka jak na makro fotografię,  nie umyka mi żaden szczegół i na najdrobniejszą rzecz, cechę, fragment osobowości patrzę okiem fotografa, widzę piękno i staram się wydobywać go jeszcze więcej.
W pracy chętnie wykorzystuję obrazy - najczęściej zdjęcia, gdyż mają moc refleksji oraz zmieniania. W szczególny sposób na nas oddziałują i poruszają.
www.magdakunicka.pl
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij