Naklejki humorki

3,80Cena netto: 3,09 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Arkusz naklejek pokazujących 3 rodzaje min: uśmiech, smutek, neutralny, czyli 3 uniwersalne i wszystkim doskonale znane emocje.

Do czego można wykorzystać humorki?

  • Świetnie zastępują formę tradycyjnego głosowania, np. na pomysł, który nam się podoba, nie podoba lub nie mamy zdania na ten temat. Dzięki wykorzystaniu naklejek, które każda głosująca osoba może umieścić przy wybieranych treściach, zmniejszamy skrępowanie przed wypowiadaniem swojego zdania.
  • Głosowanie lub ocenianie przez naklejanie nalepek może być realizowane indywidualnie przez uczestnikó warsztatu lub spotkania. Dzięki temu zmniejszamy wpływ innych uczestników na decyzję pojedynczej osoby i dajemy jej komfort ograniczonej anonimowości.
  • Humorki są też ścietnym sposobem na przyznawanie punktów w grach i zabawach zespołowych. Uczestnicy wykonując określone zadania otrzymują naklejki, które umieszczają na wcześniej przygotowanej dla nich karcie zespołu. W tej opcji, minki smutne lub/i neutralne można wykorzystać jako specjalne punkty bonusowe, które np. szczególnie trudno jest zdobyć.
  • Przyznawanie punktów może dotyczyć pojedynczych osób, zespołów ale również rozwiązać, pomysłów lub propozycji przedstawianych na spotkaniu lub wypracowywanych na warsztacie.


Arkusz zawiera:75 uśmiechy, 18 min neutralnych i 18 smuteczków. Razem 108 naklejek.
Arkusz wielkości A4, zawiera naklejki o średnicy 2cm, dzięki czemu naklejki będą dobrze widoczne przy wykorzystaniu na ścianie, flipcharcie, tablicy lub w gablocie/

 

Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij