wróć do poprzedniej strony

gra Mądrość słów - informacje zwrotne

Cena: 249,00 zł 249.00
Cena netto: 202,44 zł
quantity szt.
Zyskujesz 249 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

„Mądrość słów” to inspirująca i energetyczna gra szkoleniowa, dzięki której uczestnicy poznają kluczowe zasady udzielania konstruktywnych informacji zwrotnych, sprawdzą je w praktyce, a dodatkowo zwiększą swoją uważność w rozmowach z innymi ludźmi.

Uczestnicy rozgrywki wcielą się w role członków niezwykłego plemienia, którego siła tkwi w sposobie komunikacji. Zasady jakie zgromadzili i ugruntowali na przestrzeni dziejów umożliwiają im zachowanie przyjaznych relacji, nawet w tak konkurencyjnej sytuacji, jaką jest wybór nowego przywódcy.

Gra daje okazję do wielu interakcji między uczestnikami. W indywidualnych rozmowach każdy ma okazję zarówno udzielać, jak i otrzymywać informacje zwrotne. Wszystko odbywa się według ustalonych zasad i z wykorzystaniem tzw. Kart Mądrości, zawierających wskazówki pomocne w konstruktywnym wyrażaniu opinii.

Dodatkowo gra umożliwia obserwację i omówienie odczuć oraz reakcji, które towarzyszą odbieraniu informacji zwrotnych.

Dedykujemy ją szefom, pracownikom i wszystkim osobom, które potrzebują nauczyć się efektywniejszego wyrażania swoich opinii.

CELE GRY:

  • Poznanie kluczowych zasad wspierających udzielanie informacji zwrotnych (zarówno pochwał jak i krytycznych uwag).
  • Trening udzielania informacji zwrotnych.

Zawartość:

Gra ma formę pliku pdf do samodzielnego wydruku i wycięcia. Dzięki temu masz możliwość przygotowania tylu zestawów kart, ilu potrzebujesz. 

Jedna talia składa się z 36 kart.

Jeśli wolisz zaopatrzyć się w gotowy zestaw, kliknij tutaj: Zestaw Kart "Mądrość Słów"

 

Licencja:

Ta gra jest objęta licencją osobistą. Oznacza to, że po zakupie możesz ją wykorzystywać na wszystkich swoich warsztatach i szkoleniach. Jeśli interesuje Cię zakup gry, w której może korzystać cała Twoja firma - napisz do nas :)

 

Po więcej gier tego producenta zapraszamy na jego stronę :) ...Gra Szkoleniowa

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe