wróć do poprzedniej strony

Kraina Nawyków - wersja podstawowa

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 59,00 zł 59.00
Cena netto: 47,97 zł
quantity szt.
Zyskujesz 59 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Kraina Nawyków - wersja podstawowa

Kraina Nawyków to gra dzieki której możemy rozwijać swoje nawyki i śledzić postępy działania.

Na planszy są 4 niezależne trasy, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać na raz do 4 różnych nawyków. W każdym z nich zaprojektujesz wyzwalacz, czyli bodziec, który przypomni Ci o wykonaniu zachowania. Określisz także, jaką nagrodę przyznasz sobie za każdym razem po zrealizowaniu działania oraz za dojście do premiowanych pól.

Dla ułatwienia procesu kształtowania nawyków, dzielimy go na 5-dniowe wyzwania. Dzięki strategii małych kroków możemy osiągnąć cel bez poszukiwania nowej motywacji.

Zgodnie z badaniami BJ Fogga, amerykańskiego profesora, który od 20 lat studiuje, co wpływa na zachowania ludzi, to prostota i łatwość działania ma decydujące znaczenie w długotrwałej zmianie, a nie motywacja, która jest najbardziej przereklamowaną rzeczą we współczesnym świecie. Kraina Nawyków działa właśnie w ten sposób, zgodnie z odkryciami współczesnej nauki.

Zachowania, które będziesz rozwijać będą proste i bez względu na to czy Twój poziom motywacji jest wysoki, średni czy niski, zawsze będziesz w stanie je wykonać. A wyniki, które uzyskasz dzięki systematycznej pracy, bardzo pozytywnie Cię zaskoczą. Nie dziś. Nie jutro. Jednak już po tygodniu zaobserwujesz pierwsze znaczące zmiany. A to dopiero początek : – )

Koleją ciekawą możliwością, którą dostarcza Kraina Nawyków jest rzucanie WYZWAŃ. Znajdź osobę, która chce rozwinąć podobny nawyk do Twojego – biegania, jeżdżenia na rowerze czy regularnej nauki języka obcego. Określcie dzień, od którego zaczynacie swoją pracę nad nawykiem i regularnie, co kilka dni, wymieniajcie się informacjami dotyczącymi swojej pozycji na planszy. W ten sposób, wykorzystując mechanizm (g)rywalizacji, możesz zyskać dodatkową motywację do wytrwałej pracy nad nawykiem. Jak widzisz, Kraina Nawyków mimo swojej prostoty dostarcza wielu różnorodnych korzyści.

Gra jest łatwa w obsłudze i praktyczna.

Co znajdziesz w pudełku?

1) kolorową planszę - dzięki niej będziesz monitorować swoje postępy w rozwijaniu nawyków na każdej z tras, poruszając się do przodu lub do tyłu.

2) instrukcję - która dostarczy Ci praktycznych wskazówek na temat rozwijania nawyków, m.in. stopniowania trudności zachowań.

3) pionki, karteczki i blu tacka - wszystkie elementy potrzebnych do rozpoczęcia gry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe