Kości trenera + e-book

59,00Cena netto: 47,97 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Kości trenera

Zestaw kości został skomponowany specjalnie pod różnego rodzaju aktywności szkoleniowe – wiele ich zastosowań można znaleźć w Ebooku Autorki zestawu Małgosi Machniewicz „Kości w służbie trenera” o którym więcej poniżej.
 
Największą atrakcją zestawu są zaprojektowane przez autorkę kości emocji- to 12 różnych ikon emocji, które pomagają ustawić na szkoleniu sytuację emocjonalne na wstępie ćwiczeń, mogą podpowiadać o czym można rozmawiać czy jak rozwijać kompetencje z zakresu Inteligencji Emocjonalnej – w sklepie znajdziesz też gotową prezentację na szkolenie z zakresu rozwoju umiejętności pracy z emocjami.   
 
Pierwsza kość zawiera ikony sześciu podstawowych emocji wg Paula Ekmana – Radość, Smutek, Strach, Złość, Zaskoczenie, Pogarda (zamiast wstrętu – użyteczniejsza w szkoleniach).
 
Druga kość to emocje pochodne, które najczęściej są przydatne na szkoleniach z EQ – Ekscytacja, Zniechęcenie, Nadzieja, Rozczarowanie, Duma, Wstyd.   


Zastosowanie:

Kliknij aby przeczytać propozycje >>> Opis przykładów użycia kości


Zestaw zawiera:

  • 1.4 niewielkie kości K6 – sześciościenne w czterech kolorach
  • 2.Kość procentową
  • 3.Kość LEGO wraz z haczykiem do jej montowania (rozmiar 24 milimetry)
  • 4.2 duże (22 milimetry) kości emocji 


E-book

"Kości w służbie trenera" to publikacja, która ułatwia wprowadzenie do szkolenia elementu uatrakcyjniającego pracę jakim są różnego rodzaju kości. W ebooku znajdziesz poza opisem kości, 23 gotowe silniki ćwiczeń z wykorzystaniem kości, wystarczy dodać swoją merytorykę i ćwiczenie gotowe.
Rodzaje kości jakie omówione są w ebooku to kości tradycyjne, wielościenne, o nietypowych oznaczeniach oraz Story cubes, które większość ma ale nie wie jak z nich korzystać na szkoleniach.

Ebook liczy sobie 18 stron i jest praktycznym poradnikiem z gotowymi ćwiczeniami.
 

Autorka: 

Małgorzata Machniewicz - Posiada wielotorowe doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie personalnym dla biznesu- od rekrutacji po szkolenia, zarządzanie projektami, badanie nastrojów, budowanie systemów kompetencji i ocen okresowych, szkolenia i coaching.
Powołała do życia markę Akademia Twórczego Trenera, w ramach której jest metodykiem w obszarze uczenia ludzi dorosłych, specjalizuje się w rozwijaniu aktywnych metod pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi. Stworzyła metodologię projektowania ćwiczeń i  uczy trenerów jak tworzyć własne, skuteczne metody rozwijające umiejętności, postawę czy wiedzę.
Z wykształcenia psycholog organizacji (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania, oraz coachem ICC. Prowadzi również ćwiczenia praktyczne ze studentami na Politechnice Łódzkiej.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij