Kości metafory - Laboratorium coacha

155,00Cena netto: 126,02 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wyjątkowo piękne, ekskluzywne kości metafor. Zachwycają nie tylko estetyką ale również precyzją wykonania i jakością materiałów. Narzędzie zarówno dla coacha jak i dla trenera lub edukatora. Pozwalają w nieinwazyjny sposób pytać i mówić o rzeczach nieoczywistych, czasem trudnych. Poszukiwać tego co być może najważniejsze w świecie człowieka, a jednocześnie ukryte.

Zastosowanie:
- wgląd w wartości,
- wizualizacja celu lub problemu,
- uświadomienie ograniczeń,
- kontraktowanie,
- kreowanie rozwiązań,
- opis siebie lub własnej sytuacji.

Kości można z powodzeniem stosować w pracy indywidualnej - coachingowej lub doradczej jak równie w pracy grupowej, zarówno w coachingu grupowym, jak w szkoleniach, sesjach mentoringowych, edukacji młodzieży.
 
Ze względu na cel, można uczestników/klientów prosić o samodzielne wybranie tych kości, które najlepiej korespondują z opracowywanym tematem, można też zaprosić do zdania się na los. Rzucanie kośćmi otwiera nową perspektywę i jest po prostu przyjemne.

Kości metafory stanowią uniwersalne narzędzie pracy, które łatwo uzupełni inne narzędzia dostępne na rynku, bądź będzie narzędziem kluczowym w pracy indywidualnej bądź grupowej.

Opis produktu:
- 9 kości metafor,
- drewniane estetyczne pudełko

Kości dostępne również w praktycznym woreczku, w cenie 145zł brutto - sprawdź

Do tego produktu polecamy

Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij