Karty Mocy - Odkryj to co ważne

249,00Cena netto: 202,44 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karty Mocy to 44 karty do rozwoju osobistego oparte o autorską metodę Trójkąta Mocy.

Każda z kart to osobna wskazówka, wsparcie, metafora, które pomogą Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące ciebie pytania.

Rewelacyjne narzędzie zwiększające skuteczność pracy dla coachów, trenerów, terapeutów. Fantastyczna metoda dla osób, które interesują się rozwojem osobistym i chcą pracować indywidualnie.

Chaos i nadmiar informacji z zewnątrz skutecznie uniemożliwiają nam znalezienie właściwych odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Pomysł na stworzenie kart powstał z potrzeby odkrycia prostej metody na odzyskanie spokoju, znalezienia chwili dla siebie.

Te niezwykłe karty są częścią osobistych doświadczeń, ale także rozwojowej podroży autorki Marty Kaim oraz setek kobiet, z którymi współpracowała. Powstały one w odpowiedzi na poszukiwania praktycznych wskazówek, skutecznych metod oraz pełnych serca inspiracji dzięki, którym możesz żyć bardziej świadomie i odczuwać pełnię szczęścia.

Setki książek, tysiące godzin pracy rozwojowej, a także spotkania z mentorami z różnych dziedzin rozwoju osobistego od pracy z ciałem, poprzez różne metody psychologii, aż po coaching, zaowocowały autorską metodą pracy TRÓJKĄT MOCY. Na jej podstawie powstały Karty Mocy.


W zestawie:

  • 39 Kart Mocy
  • 5 Kart z Pytaniami Mocy
  • 35-stronicowy Podręcznik Pracy z Kartami Mocy.

Autorka:

 

Marta Kaim - coach i mentor amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów ICF, trenerka rozwoju osobistego, twórczyni popularnych i skutecznych programów dla kobiet, właścicielka Manufaktury, autorka książek: Jesteś Ważna! oraz Uwierz w siebie bardziej!Posiada kilkunastoletnie doświadczenie poparte sukcesami w korporacji oraz własną ścieżkę rozwoju osobistego i wiedzę, dzięki czemu była w stanie stworzyć skuteczne programy mentorsko – coachingowe Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma!

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyła Psychologię w Biznesie. Studiowała Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Uczyła się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. 

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij