wróć do poprzedniej strony

Karty Mocy - Odkryj to, co ważne!

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 297,00 zł 297.00
Cena netto: 241,46 zł
quantity szt.
Zyskujesz 297 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

UWAGA! Czekamy na nowe wydanie - tymczasowo brak w magazynie.

Zupełnie nowa odsłona Kart Mocy już w drugiej połowie maja 2018 :)

 

Karty Mocy „Odkryj to, co ważne” to 39 kart do rozwoju osobistego opartych o metodę Trójkąta Mocy.

Każda z kart to osobna wskazówka, wsparcie, metafora i seria pytań, które pomogą Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące ciebie pytania.

Rewelacyjne narzędzie zwiększające skuteczność pracy dla coachów, trenerów, terapeutów. Fantastyczna metoda dla osób, które interesują się rozwojem osobistym i chcą pracować indywidualnie.

Te niezwykłe karty są częścią osobistych doświadczeń, ale także rozwojowej podroży jej autorki Marty Kaim oraz setek kobiet z którymi współpracowała. Powstały one w odpowiedzi na poszukiwania praktycznych wskazówek, skutecznych metod oraz pełnych serca inspiracji dzięki, którym możesz żyć bardziej świadomie i odczuwać pełnię szczęścia.

Setki książek, tysiące godzin pracy rozwojowej, a także spotkania z mentorami z różnych dziedzin rozwoju osobistego od pracy z ciałem, poprzez różne metody psychologii, aż po coaching, zaowocowały autorską metodą pracy TRÓJKĄT MOCY. Na jej podstawie powstały Karty Mocy – Odkryj to, co ważne.

W zestawie również 24-stronnicowy Podręcznik Pracy "Inspiracja i motywacja na każdy dzień".

 

Autorka:

Marta Kaim - coach i mentor amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów ICF, trenerka rozwoju osobistego, twórczyni popularnych i skutecznych programów dla kobiet, właścicielka Manufaktury, autorka książek: Jesteś Ważna! oraz Uwierz w siebie bardziej!

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie poparte sukcesami w korporacji oraz własną ścieżkę rozwoju osobistego i wiedzę, dzięki czemu była w stanie stworzyć skuteczne programy mentorsko – coachingowe Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma!

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyła Psychologię w Biznesie. Studiowała Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Uczyła się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe