Karty Inspiracji [pdf]

135,30Cena netto: 110,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Karty Inspiracji są jednymi z bardzo wielu kart metaforycznych dostępnych na rynku. Co różni je od innych i kiedy warto wybrać właśnie te?
  • Przeglądając zestaw 60 kart trudno znaleźć jedną, łączącą je i charakterystyczną cechę. Wśród zdjęć są makra i pejzaże, żywe kolory i burości, przyroda i rozmaite wytwory cywilizacji. Ogromna różnorodność powoduje, że w tali każdy znajdzie fotografię, która go zachwyci i taką, która wyda mu się nieciekawa. Doskonały zestaw do pracy z różnorodnością i odmiennością ludzkich gustów, potrzeb oraz przekonań.
  • W instrukcji do kart znajdziemy szczegółowy opis każdej karty. Jest tam spis wykorzystanych cytatów ale również informacje o tym co przedstawiają zdjęcia. Informacje jaki to pomnik, budowla... znajdują się na karcie są unikalne, twórcy zwykle nie dzielą się takimi wiadomościami. Rozszerza to też możliwości wykorzystywania kart np. poprzez poszukiwanie interpretacji nie tylko w obrazie, w cytacie ale też w opisie karty.
  • We wspomnianej instrukcji znajdziemy też 22 autorskie metody pracy z narzędziem, dotyczące zarówno obrazów jak i cytatów.
  • Wszystkie cytaty, które znajdziemy na rewersie karty są dobrane wg jednego klucza - motywator do działania. Dzięki temu doskonale nadają się do wsparcia pracy z celami i pracy projektującej konkretne czynności.
 

Zawartość zestawu:

  • 60 kart,
  • 60 cytatów motywatorów do działania
 

O autorce:

 
Anna Zdzieszyńska - trener i coach. Praktykuje od 1998r. i wykorzystuje w swojej pracy nietypową pomoc - konie. Sama pisze: "To właśnie praca z rumakami skłoniła mnie do refleksji dotyczących mojego rozwoju, pracy nad sobą, świadomością emocjonalną i 100% obecnością. Na sobie odczułam siłę oddziaływania koni. I niechęć do zrezygnowania z którejkolwiek z pasji - miłości do ludzi i koni - zainspirowała mnie do zespolenia ich w jedno. Powstała EquusMind - metoda rozwoju, w której człowiek pracując z ziemi z koniem czerpie wielkie doświadczenia. Te doświadczenia może przekuć na nową dla siebie wartość."
Karty Inspiracji powstały jako własna pomoc do pracy indywidualnej i grupowej. Są narzędziem używanym przez Annę, a teraz można je również kupić. Więcej o autorce i jej pracy: https://equusmind.com/

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij