Karty Dobble

49,95Cena netto: 40,61 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Dobble to prosta, ale niezwykle angażująca gra. 
Świetnia sprawdza się zarówno w sytuacjach towarzystkich, a dzięki niewielkim rozmiarom, można w nią grać niemal wszędzie.
Stanowi także bardzo praktyczną pomoc w rękach trenera.

Dzięki jej wykorzystniu:

  • szybciej zintegrujesz grupę, 
  • podniesiesz energię do działania
  • ale także skoncentrujesz uczestników wokół konkretnego zagadnienia, czy zdobędziesz cenne informacje na temat sposobu funkcjonowania zespołu.

Jak? O tak! Na naszym blogu, znajdziesz pełny opis pomysłu, jak możesz wykorzystać grę do szybkiej integracji uczestników:

http://coachingtools.pl/index.php/2017/08/07/szybka-integracja-grupy-dzieki-dobble/

A tutaj jeszcze kilka pomysłów na wykorzystanie Dobble na szkoleniach i w trakcie coachingu:

http://www.gadzetowanie.pl/2016/10/dobble-bardziej-dla-trenerow.html 

Na czym to polega gra towarzyska w Dobble?

Możesz grać na klika sposobów. W zasadach gry można znaleźć pięć mini-gier, na naszym blogu kolejne. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.

Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij