Karty Coachspace + 50 ćwiczeń [pdf]

120,00Cena netto: 97,56 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Karty Coachspace ułatwią pracę każdego trenera, psychoterapeuty, coacha. To uniwersalne narzędzie wykorzystasz w pracy z dorosłym i z dzieckiem. Metaforyczne obrazy pozwalają uruchomić pracę, prowokują dyskusję, wspierają rozmowę nie tylko na wczesnym etapie relacji z klientem.

Do kart jest dołączona książeczka z 50 scenariuszami pracy zarówno z grupami jak i indywidualnie. Opisy zastosowań kart, inspiracje działań i procedury działań i pracy z klientem stanowią wyjątkową wartość tego zestawu, ponieważ nie spotyka się aż tak rozległych opracowań.

Oto przykłady zawartości książeczki:


Zestaw zawiera:

  • 54 karty z obrazami w pdf
  • książeczka z 50 ćwiczeniami w pdf


O autorce:


Agnieszka Marlińska - metafora to jej pasja, niespokojna dusza o wszechstronnych kompetencjach. Coach / facylitator / mentor coach  (PCC / ICF ). Magister psychologii oraz absolwentka 4 międzynarodowych szkół coachingowych. Intensywnie pracuję nad rozwojem narzędzi coachingowych oraz etyką w coachingu. Jedna z prekursorek Clean Coachingu w Polsce.
Bierze udział w badaniach naukowych nad efektywnością wykorzystania metafory w coachingu oraz rozwoju kariery i biznesu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Założycielka i pomysłodawczyni platformy coachspace.com.


Rekomendacje
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij