"Jesteś ważna. Emocje, czas i Ty" Marty Kaim

37,00Cena netto: 35,24 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Pierwsza książka autorstwa Marty Kaim!

W tej książce przeczytasz o kimś szczególnym. O osobie najważniejszej w Twoim życiu. Zasługuje Ona, na to, by o Nią zadbać i docenić ją. Przystań więc przy Niej i znajdź dla Niej czas. Sprawy ważne zasługują na uwagę. W tej książce spotkasz się z kimś takim. Spotkasz się ze Sobą.

Ale nie tylko. Zobaczysz też, że pędząc przez życie, zatracasz siebie. Zapominasz o swoich marzeniach, rezygnujesz ze swoich potrzeb. Żyjesz złudną nadzieją, że kiedyś ten pęd się skończy. Sam się nie skończy. To Ty musisz się zatrzymać.

Dzięki tej książce:

  • zrozumiesz co wspólnego mają czas i emocje
  • poznasz siebie i swoje wartości
  • otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci odzyskać energię i radość
  • odkryjesz co jest dla Ciebie ważne i znajdziesz na to, czas

W atmosferze ciepła i zrozumienia poprowadzi Cię do odkrycia Siebie. Jesteś ważna! Odkryj, co jest ważne! I rób to, co ważne! 

Karty autorstwa Marty Kaim: Karty Mocy - Odkryj to, co ważne!

Najnowsza książka autorstwa Mart Kaim: "Uwierz w siebie bardziej!"

Autorka:

Marta Kaim - coach i mentor amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów ICF, trenerka rozwoju osobistego, twórczyni popularnych i skutecznych programów dla kobiet, właścicielka Manufaktury, autorka książek: Jesteś Ważna! oraz Uwierz w siebie bardziej!

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie poparte sukcesami w korporacji oraz własną ścieżkę rozwoju osobistego i wiedzę, dzięki czemu była w stanie stworzyć skuteczne programy mentorsko – coachingowe Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma!

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyła Psychologię w Biznesie. Studiowała Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Uczyła się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. 

 

 

Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij