Informacja zwrotna - 11.05.2019

550,00Cena netto: 550,00 zł
Czas wysyłki: Jeszcze dziś!
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Informacja zwrotna - metodologia przewrotna, warsztat o tym jak w nietuzinkowy i efektywny sposób udzielać feedbacku.

Bezpośredni link do zapisów: https://www.klubtrenerowbiznesu.pl/feedback.html

Po co udzielamy informacji zwrotnej? Najczęściej są dwa powody: albo chcemy skorygować czyjeś błędne postępowanie albo chcemy wznieść osobę na wyższy poziom. I tym właściwie jest feedback. Sposobem takiego powiadomienia o tym co obserwujemy lub czujemy aby osiągnąć efekt rozwojowy.
Powody dla których posługujemy się informacją zwrotną są bliskie sercu każdego trenera, dla którego ważne są efekty i sukcesy uczestników. Dlatego na szkoleniach jak i w szerszych procesach edukacyjnych posługujemy się feedbackiem.  
My trenerzy, znając wagę i efekt właściwego udzielania informacji zwrotnej, chętnie pokazujemy jak to robić.

Na tym szkoleniu:
  • poznasz oryginalne, niecodzienne sposoby udzielania feedbacku (improfeedback),
  • zaproponujemy Ci też ubranie w nowe, odświeżające formy tych metod, które są powszechnie znane i uznane,
  • „rozbierzemy” na części pierwsze struktury informacji zwrotnej po to aby móc samodzielnie tworzyć nowe, skuteczne modele,
  • zagramy wspólnie w grę „3 kolory feedbacku” jak i w kilka innych gier, które mogą w przyszłości uatrakcyjnić Twoje szkolenia.

DLA KOGO:Zapraszamy trenerów, którzy szkolą z udzielania informacji zwrotnej, jak również tych szkoleniowców, którzy stosując na swoich zajęciach ćwiczenia, zadania itp. korzystają z informacji zwrotnej jako narzędzia wspierania uczestników.

TERMIN: 11.05.2019, godz. 10:00-17:30

LOKALIZACJA: Warszawa, ul. Smolna 4

CENA: dla każdego - 650zł, Odbiorcy neslettera Gadżetów Trenera – 550zł

CENA OBEJMUJE: udział w warsztacie, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, przerwa kawowa ciągła, voucher o wartości 100zł na zakup gry 3 kolory feedbacku.Szkolenie prowadzi:
Anna Krajewska – jako trener działa od 2004 roku. Trener praktyk negocjacji, sprzedaży i zarządzania zespołem sprzedażowym, bo tym zajmowała się wcześniej. Trener biznesu, instruktor, nauczyciel akademicki, doradca zawodowy, autor. Tworzy programy dydaktyczne, projektuje i prowadzi szkolenia, eksperymentuje z nowymi metodami edukacyjnymi. Pracuje z biznesem, administracją publiczną, oświatą. W każdym momencie swojej pracy wykorzystuje i propaguje informację zwrotną 😊 http://akrajewska.pl/
 
Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij