Uwierz w siebie bardziej Marty Kaim [e-book]

Uwierz w siebie bardziej Marty Kaim [e-book]
29,90Cena netto: 28,48 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?

  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 


UWIERZ W SIEBIE. BARDZIEJ to książka dla każdej kobiety, która choć raz pomyślała: „Nie wierzę w siebie. Nie uda mi się, jestem niewystarczająco dobra.”

„W swojej najnowszej książce dzielę się z czytelniczkami swoją historią i doświadczeniem. Zależało mi, aby zrobić to w sposób pełen empatii, bez narzucania czegokolwiek czy moralizowania i wierzę, że mi się to udało.”

Marta Kaim


Dzięki tej książce:

  • zauważysz, jak wiele możliwości jest przed tobą, gdy tylko uwierzysz w siebie.
  • zrozumiesz, dlaczego warto być sobą.
  • doświadczysz jak bardzo wiara w siebie przekłada się na twoje relacje nie tylko samej z sobą, ale i z innymi, a także na twoje sukcesy i zarobki.
  • otrzymasz wskazówki i – jeśli tylko zechcesz – przejdziesz skuteczny proces transformacji.


Pozwolisz sobie na życie w zgodzie ze sobą, bez zbędnej pogoni i chaosu. Masz ochotę? Uwierz w siebie. Bardziej.

Jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś wierzyła w siebie i nie ulegała negatywnym myślom typu „nie uda mi si”, „nie dam rady”, „jestem niewystarczająco dobra”?

Po pierwsze, byłabyś sobą. Kobietą, która wstaje rano z uśmiechem na twarzy. Nie skupia się na brakach, nie narzeka, a docenia siebie.

Po drugie, zaczęłabyś skuteczniej działać. Bez zbędnego ograniczania samej siebie. Rozwinęłabyś skrzydła i żyła na własnych warunkach.

Po trzecie Kobieta, która wierzy w siebie to kobieta, która realizuje swoje marzenia. Dba o swoje ciało, swój rozwój osobisty i żyje w zgodzie ze sobą. Szkoda jej czasu na porównywanie się do innych i nie ulega iluzji wyidealizowanego życia. Wie, że jest ważna. Nie ważniejsza od innych, ale i nie mniej ważna więc docenia to, co ma i kim jest.


Inne tej samej autorki:

 

Karty autorstwa Marty Kaim: Karty Mocy - Odkryj to, co ważne!

Książkę można też kupić w wersji papierowej >>> tutaj


Autorka:


Marta Kaim - coach i mentor amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów ICF, trenerka rozwoju osobistego, twórczyni popularnych i skutecznych programów dla kobiet, właścicielka Manufaktury, autorka książek: "Jesteś Ważna" oraz "Uwierz w siebie bardziej".Posiada kilkunastoletnie doświadczenie poparte sukcesami w korporacji oraz własną ścieżkę rozwoju osobistego i wiedzę, dzięki czemu była w stanie stworzyć skuteczne programy mentorsko – coachingowe Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma!

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyła Psychologię w Biznesie. Studiowała Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Uczyła się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. 

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij