Gra Mistakos - konstrukcja z krzeseł

55,95Cena netto: 45,49 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mistakos to świetna zręcznościowa gra dla osób w różnym wieku oraz ciekawy gadżet wpierający szkolenia. 

Składa się z 24 plastikowych krzesełek, w 3 żywych kolorach, które posiadają dodatkowe otwory pozwalające na tworzenie fantazyjnych konstrukcji. 

Świetnie sprawdzają się na szkoleniach integracyjnych, jako zabawa pobudzająca energię w grupie lub jako podstawa do doświadczenia współpracy. Krzesła mogą być także używane jako sposób na podział grupy, ale także jako metafora w pracy coachingowej. 

 

W wersji rozrywkowej, możesz w nią zagrać w dwóch wariantach:

1. Na punkty. Gracze kolejno budują wieżę z krzeseł. Każdy z graczy korzysta z krzeseł jednego, wybranego koloru. Tylko jeden stołek może dotykać blatu stołu. Gracz, który spowoduje przewrócenie się wieży - otrzymuje punkt karny. Wygrywa ta osoba, która po 5 rundach posiada najmniej punktów karnych.

2. Pozbycie się krzeseł. Każdy z graczy otrzymuje taką samą ilość krzeseł. Kolejno dokładają oni swoje krzesła, budując wieżę. Gracz, który spowoduje przewrócenie się wieży  - otrzymuje wszystkie przewrócone krzesełka. Wygrywa ta osoba, która najszybciej pozbędzie się wszystkich swoich krzeseł. 

Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij