wróć do poprzedniej strony

Gra Galimatias - negocjacje i osiąganie celów

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 3 062,70 zł 3062.70
Cena netto: 2 490,00 zł
quantity szt.
Zyskujesz 3 062 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Produkt dostępny na zamówienie. 

Zakup Grę, używając przycisku "Zapytaj o produkt" lub wysyłając do nas maila na adres: biuro@gadzetytrenera.pl

 

Galimatias to gra promująca współpracę w ramach zespołów oraz między zespołami. Gra zachęca do otwartej i precyzyjnej komunikacji oraz nastawienia na cel całej organizacji a nie tylko pojedynczych zespołów. Rozgrywka doskonale obrazuje efektywność komunikacji oraz sposoby działania  przyjęte w danej organizacji bądź zespole. W przypadku grup zamkniętych można zaobserwować w jakim stopniu jej członkowie są nastawieni na współpracę a w jakim na rywalizację.

Przebieg rozgrywki:

Uczestnicy wcielają się w role kierowników/ pracowników czterech działów uczestniczących w procesie tworzenia nowych produktów. Każdy z działów otrzymuje krótki opis postaci kierownika, żeby lepiej wczuć się w rolę. W skład każdego zespołu wchodzi również koordynator ds. jakości procesu, który odpowiada za przekazywanie informacji innym zespołom oraz pozyskiwanie wiadomości nt. etapu procesu, którym zarządza dany zespół.

Proces rozwoju nowych produktów w grze to logiczny ciąg 24 elementów – puzzli ułożonych według ściśle określonych zasad. Każdy dział zarządza jednym etapem i ma za zadanie zebranie i ułożenie we właściwej kolejności 6 puzzli. Dla każdego z czterech etapów procesu została zdefiniowana inna reguła ułożenia sześciu puzzli. Dział pierwszy jest odpowiedzialny za pierwszy etap, drugi dział za drugi etap, itd. Istnieje tylko jedno prawidłowe rozwiązanie.

Uczestnicy nie mogą pokazywać swoich puzzli innym zespołom. Muszą o nich opowiedzieć i na tej podstawie dokonać ich wymiany. Konieczność opisywania puzzli można porównać do informacji, myśli jakie mamy w głowie – nie możemy ich pokazać innym, możemy jedynie o nich opowiedzieć.

Na grę GALIMATIAS składa się:

 • Tablica magnetyczna o wymiarach: 76x46 cm
 • Fiszki informacyjne i puzzle dla 4 działów podzielone na 4 rundy - każda runda w oddzielnej kolorowej plastikowej kopercie - razem 16 kopert
 • Po jednej instrukcji dla zespołu i jednej instrukcji dla kierownika dla każdego z 4 działów - razem 8 instrukcji formatu A4 dla uczestników
 • stoper
 • instrukcja dla trenera

Przykładowe obszary tematyczne, które możesz realizować z pomocą gry:

 • praca zespołowa
 • skuteczna komunikacja 
 • emocje związane z negocjowaniem
 • wyznaczanie i osiąganie celów
 • budowanie skutecznego zespołu negocjatorów
 • kompetencje menadżerskie
 • etyczne prowadzenie biznesu

Uczestnicy gry:

Gra jest przeznaczona dla pracowników różnego typu organizacji, gdyz pokazuje uniwersalne zasady i mechanizmy wystepujace w rzeczywistosci biznesowej. Główne zadanie – ułozenie procesu – moze byc postrzegane jako zbyt proste dla menedzerów wyzszego szczebla, natomiast pozwala zaobserwowac ich typowe zachowania w zyciu zawodowym..

Sprawdzenie gry w praktyce:

Zachęcamy, aby przed zakupem gry Galimatias dobrze ją przetestować :) Jak to zrobić?

1. Możesz nas odwiedzić lub zaprosić nas do siebie na próbna rozgrywkę. Zagramy. Wspólnie omówimy, jak najlepiej wykorzystać ten zestaw. W trakcie takiego spotkania możemy przetestować i porównać kilka różnych gier i narzędzi. 

2. Możesz wypożyczyć od nas grę i samodzielnie ją przetestować. Wypożyczenie wymaga wpłacenia do nas zwrotnej kaucji wysokości połowy ceny gry. Grę możesz bezkosztowo wypożyczyć na tydzień. Jeśli nie spełni ona Twoich oczekiwań - możesz ją po prostu do nas zwrócić. 

Masz inny pomysł na testy? Skontaktuj się z nami! biuro@gadzetytrenera.pl 

 

Liczba graczy: 6-30 osób (6 zespołów 1-5 osób)

Czas rozgrywki: 90 minut

Dostępne wersje językowe: polska, angielska

Dostępne wersje licencji: indywidualna komercyjna, firmowa komercyjna

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe