Funkcjonalność do pracy online - wdrożenie

500,00Cena netto: 406,50 zł
numer:
 • 1
 • 2
 • 3
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Na rynku mamy wiele rodzajów kart, słów, cytatów, myśli - pomocy, które pozwalają na rozbudzenie wyobraźni, opisanie sytuacji, pracy z metaforą. Rynek szkoleń oraz usług coachingowych w wersji online do marca 2020 przeżywa ogromy rozwój. Ta forma edukacji i pracy zostanie z nami na bardzo długo.

Każdy kto pracował w kontakcie bezpośrednim wykorzystując narzędzia metaforyczne odczuwa ich brak lub niedostatek w pracy online.

Proponujemy usługę włączenia na wskazanej (własnej, firmowej) stronie www indywidualnego rozwiązania do pracy online. Pod wskazanym adresem może znaleźć się dowolny zestaw treści lub obrazów, które uczestnicy lub klienci będą losować.

W przypadku kart, może to wyglądać tak:
Dobrze jest mieć na własnej stronie takie rozwiązanie. Pokazuje ono indywidualny styl pracy i jest dostosowane do potrzeb prowadzącego.


Co może zawierać taka funkcjonalność?

 • obrazy metaforyczne
 • sentencje
 • pytania
 • cytaty
 • bajki i opowiadania 
… a może inne narzędzia, które masz i chcesz miec online 

Warunkiem do pomyślnej realizacji takiej implementacji jest:
 • Strona oparta na Wordpress (minimum wersja 5.4)
 • udzielenie dostępu do panelu administracyjnego (możliwe jest tymczasowe utworzenie konta użytkownika lub powierzenie swoich danych - po implementacji można będzie zmienić hasło, by czuć się bezpiecznie).


PROPONUJEMY KILKA ROZWIĄZAŃ: 

 1. Jeśli podoba Ci się któreś z naszych narzędzi coachspace (Karty metaforyczne, słówka, pytania) i chcesz je mieć u siebie na stronie www możemy je podpiąć pod Twoja stronę. Zdecydujesz o liczbie i rodzaju losowanych kart oraz o oprawie kolorystycznej. Może to wyglądać np tak: http://www.ministryofskills.com/karty/metaforyczne/ - koszt to 500zł 

 2. Taką samą funkcjonalność możemy wykonać umieszczając w niej Twój zbiór kart, pytań, maksym, wskazówek lub innej dowolnej treści przesłanej nam w formacie jpg (każde zdjęcie w osobnym pliku, zalecana wielkość minimum 1280 pikseli).
Wybierz ile ma być zdjęć wyświetlanych w wyniku losowania.
Potrzebujemy od Ciebie oświadczenie, że dysponujesz prawami autorskimi do tych dzieł lub narzędzie to jest na otwartych prawach autorskich. Koszt - 900zł 
 1.  W wersji rozbudowanej, dedykowanej - dopasowujemy się do Twoich potrzeb.
Pomożemy Ci skomponować zbiór Twoich zdjęć, cytatów, narzędzi … cokolwiek chcesz. Swobodnie opracowujemy koncepcje narzędzi. Wielu osób w czasie pandemii wspieraliśmy w opracowaniu, zmianie i dostosowaniu narzędzi do wymogów pracy on-line i możemy w tym również wspierać Ciebie. 
Pomożemy Ci wybrać/ podzielimy się naszym zbiorem zdjęć. Pomożemy Ci dobrać karty zgodnie z Twoim stylem pracy i profilem Twoich klientów. Pokażemy kilka podstawowych sposobów pracy z tym, co chcesz zaprezentować swoim klientom online.
Jeśli tylko masz jakiś koncept pomożemy Ci to ubrać w narzędzie online i dostosowujemy mechanizm do Twoich potrzeb (np przycisk w menu głównym prowadzący do nowej podstrony z mechanizmem losującym
Skąd wiemy, że to umiemy ? - bo platforma  www.coachspace.com powstała w 2015 roku i od tamtej pory wiemy, że umiemy rozwijać narzędzia on-line dla coachów (i nie tylko). Koszt - 1500zł
 

Przykładowe wdrożenia:


http://www.ministryofskills.com/karty/metaforyczne/
https://f-v.pl/slowka/
https://f-v.pl/KARTY/
https://f-v.pl/pytania/

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij