CV - co by było gdyby

88,00Cena netto: 71,54 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zastanawiałeś się kiedyś, kim byłbyś, gdyby Twoje życie potoczyło się inaczej? Jak wyznaczyłbyś swoją drogę, gdyby wszystko zależało od Ciebie? Może zostałbyś iluzjonistą lub podróżował po świecie? A może pociąga Cię świat wielkiego biznesu i Twoim celem jest zarobienie miliona dolarów?

W grze "CV" wszystko jest możliwe: wymarzona praca, nowe relacje i umiejętności... Możesz zostać, kim tylko chcesz! Buduj swoją historię krok po kroku – na końcu gry uzyskasz unikatowy układ kart: swoje curriculum vitae. Gracz, który najlepiej zrealizuje życiowe plany, zostanie zwycięzcą.

W dzieciństwie zagrałeś kartą "Pierwsza Miłość"? Staje się dość prawdopodobne, że będziesz mógł dzięki temu pozyskać kartę "Dziecko". Czasami tak bywa w życiu, prawda? A może zamiast "Dziecka" będzie "Małżeństwo"? Każda z tych kart co rundę daje Ci różne rodzaju symbole, które bezpośrednio odnoszą się do rzeczywistości. Dla przykładu: dziecko, które daje nam zarówno relację, jak i szczęście, to koszt jednego symbolu pieniędza,

W grze znajdują się karty różnego zastosowania. Niektóre z kart wyraźniej od innych, pozwalają nam na rozwinięcie swojego CV. Dla przykładu "Trening Fitness". Chyba wszyscy się zgodzimy, że trenujący mają lepsze zdrowie, wygląd i jakoś tak, lepiej im się w życiu wiedzie?

Podczas rozgrywki możemy też napotkać na karty szczęścia i pecha. Gdy na kostkach wyrzucimy 3 symbole szczęścia, możemy dobrać dowolną kartę bez ponoszenia jej kosztu. Za 3 symbole pecha musimy odrzucić ze swojego CV dowolną kartę. Na szczęście to my wybieramy, co nam się przytrafiło.

Tych kilka kart to tylko mały wycinek przeróżnych życiowych sytuacji, które mogą się zapisać w naszym CV. W każdej partii w inny sposób, budując unikatowy układ kart, tworzymy naszą życiową historię. CV to idealne połączenie pomiędzy przystępną fabularną otoczką a mechaniką. Jest to gra, w którą bawić się będą zarówno nowicjusze planszowi, jak i wyjadacze.

Zastosowanie:
 • dla doradców zawodowych - forma i wciągająca fabuła pozwoli długo podtrzymać zainteresowanie, a także da świetny materiał do refleksji i zaplanowania ścieżki kariery zawodowej
 • dla coachów kariery - czy marzenia i rzeczywistość klienta są naprawdę tak dalekie od siebie? 
 • do pracy z osobami bezrobotnymi - każdy lubi puścić wodze fantazji, nawet ci, którzy są przekonani, że nic dobrego ich już nie spotka
 • gra również doskonale sprawdzi się na zajęciach dotyczących planowania i zarządzania własną karierą oraz warsztatach rozwoju osobistego, którch celem jest uświadominie nam sieci powiązań wpływających na nasze życie.
Pudełko zawiera:
 • 87 kart
 • 7 kości
 • planszę
 • 49 żetonów
 • notes
 • ołówek
 • instrukcję
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij