Akademia aktywizacji online

200,00Cena netto: 162,60 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu


Tematyka poszczególnych modułów to tylko "wymówka", celem każdego spotkania jest poznanie szeregu sposobów na prowadzenie zajęć online w sposób angażujący uczestników. Warsztaty nie są oparte na teorii i aktywnościach dla samej rozrywki. Zapraszamy do doświadczenia jak można online przeprowadzić warsztat merytoryczny, efektywny dzięki zaangażowaniu udzeników.


DLA KOGO:

Dla każdego trenera, nauczyciela, edukatora, osoby która porowadzi edukację online.
Poszczególne moduły nie łączą się ze sobą merytorycznie, można wziąć udział w dowolnym lub we wszystkich.

02.12.2020 - Moduł  Trener wewnętrzny 2020, czyli jak projektować szkolenia  wewnętrzne i procesy wdrożeniowe w nowej rzeczywistości

Role trenera  wewnętrznego ulegają przemianie, zmieniająca się dynamicznie  rzeczywistość to nie tylko szkolenia online ale także całe procesy  wdrożeniowo-rozwojowe, za które odpowiadają działy Learning  &Development podlegają przemianie. Inaczej planujemy dzisiaj  harmonogramy szkoleń, budżetujemy środki,  definiujemy potrzeby. Jak to  zrobić efektywnie i skutecznie, jak przemodelować szkolenia, które  jeszcze rok temu organizowaliśmy na sali szkoleniowej tak aby dostarczyć  uczestnikom niezbędne pakiety wiedzy i umiejętności?? Podczas szkolenia  poznasz narzędzia i zasady projektowania szkoleń w organizacji oraz  otrzymasz wskazówki dotyczące pracy trenera wewnętrznego w aktualnie  zmieniających się warunkach.
 

09.12.2020 - Moduł Testy w pracy trenera, czyli jak pracować z narzędziami wspierającymi kompetencje uczestników szkoleń

Testy  badające predyspozycje czy też cechy uczestników szkoleń, mogą bardzo  pomóc nam trenerom w budowaniu ścieżki rozwoju lub wesprzeć nas w pracy  na mocnych stronach z uczestnikami szkoleń. Do wykorzystania zarówno na  szkoleniach sprzedażówych, z komunikacji, pracy z klientem czy innych  rozwojowych. Jaka dzisiaj wygląda rynek testów, jakie są najczęściej  spotykane, które są wiarygodne ?  Przez ostatnie lata zajmowała mnie ta  tematyka i jako trener podczas szkoleń wykorzystuję testy i  kwestionariusze z uważnością i rozwagą, dbając o dobór narzędzi. Jeśli  chcesz poznać je bliżej- zapraszam! Wzmocnisz i rozwiniesz swój warsztat  trenerski.

godziny: 18:00-20:00

PLATFORMA: https://meet.amtl.eu/b jest głównym miejscem spotkań, w trakcie warsztatów będziemy także korzystać z innych platform lub aplikacji umożliwiających pracę warsztatową.

CENA: za 1 moduł - Klubowicze 150zł, pozostałę osoby 200zł

ZAPISY przez stronę: https://www.klubtrenerowbiznesu.pl/akademia-aktywizacji.html


ORGANIZATOR


Klub Trenerów Biznesu - organizacja branżowa wspierająca trenerów w ich pracy od 2012r. Więcj na stroach Klubu: 
https://www.klubtrenerowbiznesu.pl
Facebook
Linkedin


 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij